WestNews.com.ua

Святкові віче та хода: в Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР. ФОТО/ВІДЕО

01.11.2018, 12:43  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 1 листопада, в Івано-Франківську відбулася урочиста хода громадськості з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР.

Частиною ходи були учні Фізико-технічного ліцею, які несли 100 блакитних кульок, інформує WestNews.

«Це дуже важливо, бо якби не вони, то нас не було б. Ми дуже раді долучитися до такого свята, наш ліцей постійно бере участь в урочистостях», – каже учениця ФТЛу Надія Михайльчук.

Опісля біля пам’ятника діячам ЗУНР, що на вулиці Грушевського, відбулося святкове віче з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНР.

Мер міста Руслан Марцінків та перший секретар міської ради Оксана Савчук поклали квіти до пам`ятника на честь проголошення столиці ЗУНР в Станіславові.

«Сьогодні ми святкуємо сторіччя. Це велична подія для всіх українців. Наше місто було найдовше столицею ЗУНР. Українці показали, що ми готові до зриву. Для поляків українці завжди були рабами, вони ніколи не вірили, що ми можемо створити свою державу. Але ми показали, що здатні вибороти свою свободу. У 2014 році ми зупинили московську орду. Українці показали, як і колись, що ми можемо гідно відстояти свою країну», – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Битва за Ратушу: в Івано-Франківську відбулася реконструкція подій Листопадового зриву. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X