Свято для дітей та батьків: БК “Говерла” провів традиційні змагання “Новорічні естафети”. ФОТО

25.12.2018, 11:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Ось вже 12-й рік поспіль баскетбольний клуб “Говерла” проводить традиційні дитячі змагання “Новорічні естафети”, інформує WestNews.

Цього року традиційне дитяче свято баскетболу не обійшлося без безлічі подарунків, призів від Діда Морозко та Снігуроньки, а також талісману клубу «Мішки», які подарували дітлахам справжнє свято.

У нинішніх «Новорічних стартах» взяли участь майже півтори сотні дітей, а також їхніх батьків, які  змагалися у цікавих та оригінальних естафетах та конкурсах.

Відтак традиційні змагання виявляли найспритніших та найактивніших серед вихованців різних вікових груп, які нині займаються баскетболом в Академії БК «Говерла».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Валідольний баскетбол: франківська “Говерла” провела останні матчі в ігровому році. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X