WestNews.com.ua

Свято французького кіно в Івано-Франківську: Палац Потоцьких запрошує на кінопокази просто неба. ФОТО

04.10.2019, 11:00  |  Автор:   Менів Андрій

У п’ятницю, 4 жовтня, на території Палацу Потоцьких відбудеться пресконференція щодо проведення фестивалю французького кіно в Івано-Франківську, інформує WestNews.

Ми продовжуємо традиційні кінопокази на Палаці. З 11 до 13 жовтня в нас буде показ французького кіно.

Ми тішимся що палац Потоцьких стає місцем проведення заходів та кінопоказів. Вже стало доброю традицією продовжити кінопокази французького кіно. В нас є дружба між українським і французьким народом. Для нас це вже стало доброю традицією. Це дуже хороша традиція. А щодо Франції, зараз ми маємо співпрацю із містом Кліщі, в нас гарна і плідна спрівпраця», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

В палаці Потоцьких це вже в нас другий захід. Нині в нас три фільми для дітей і три фільми для дорослих. На відкритті кінопоказу в нас буде присутній аташе посольства Франції. Окрім того, в рамках кінопоказу відвідувачі матимуть змогу зіграти у гру петанк», – зазначив організатор Сергій Єрьомін, директор ГО «Парі-ІФ».

Ми розглядали концепцію саме розважальних фільмів, особливо – мультфільмів. Ви знаєте, що французьке кіно непросте. Фільми будуть мовою оригіналу із українськими титрами», – наголошує він.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що дивитися в кіно: прем’єри жовтня в франківських кінотеатрах. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X