Свято наближається: в Івано-Франківську відкрили новорічно-різдвяний ярмарок. ФОТО

09.12.2019, 17:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 9 грудня, в Івано-Франківську на Вічевому Майдані відбулося уже традиційне щорічне відкриття новорічно-різдвяного ярмарку, інформує WestNews.

Від сьогодні у Франківську розпочав свою роботу новорічно-різдвяний ярмарок. На урочисте відкриття зібралося сотні мешканців та гостей міста.

“Особливістю цього року є те що ми забрали багато хаток до Ратуші, щоб максимально звільнити площу. Починаючи з 13 грудня тут будуть відбуватися різні цікаві заходи, концерти, майстер-класи. Ми перенесли відкриття ярмарку. Мали провести відкриття вчора, але у зв’язку із Всеукраїнським трауром, ми відкрили сьогодні. Хочемо, щоб було представлено якомога більше різних українських виробів. На цьому ярмарку на Вічевому майдані представлено вироби 23-ох підприємців, біля Ратуші – 13-ох”, – зазначив мер.

“У нас передбачено дуже багато цікавих заходів. Кожного року ми придумуємо щось нове, тому запрошуємо вас кожного дня з 13 грудня по 19 січня”, – додала Вікторія Шахоріна, організатор ярмарки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо які цікаві заходи відбуватимуться у місті під час новорічних свят. СПИСОК

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X