Свято наближається: як зустрічає Новий Рік найкрасивіший чоловік світу

30.12.2018, 12:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Найкрасивіший чоловік планети з Прикарпаття розповів про традиції святкування Нового Року і як він проходить, інформує WestNews з посиланням на  Like in UA.

Який Новий рік запам’ятався Вам найбільше?

Кожен Новий рік я намагаюся зустріти в новому місці. Слава Богу, у мене багато друзів і знайомих, які допомагають мені в цьому намаганні. Найбільше запам’ятався Новий рік, напевно, трапився у мене кілька років тому, коли ми величезною компанією поїхали до наших друзів у Кам’янець-Подільський. Це були кілька зовсім божевільних днів – таке собі «Похмілля у Вегасі» по-українськи. Загалом, будьте обережні, якщо ви святкуєте в компанії творчих відомих людей – бо багато з того, що буде відбуватися під час святкування, не варто знімати на камеру.

Чи вірите Ви в гороскопи і передбачення? Загадуєте чи бажання в новорічну ніч? 

Кожна людина сама собі Гороскоп і Провісник. Чи збудеться все, чого ти по-справжньому хочеш і в що по-справжньому віриш. Ворожіннями я не захоплююся – віддаю перевагу сам стимулювати свою долю.

Поділіться своїми сімейними новорічними традиціями?

Особливих новорічних традиції не дотримуюся, оскільки … дивись відповідь на перше запитання. Люблю все нове, обожнюю експерименти – ось це, і є, напевно, моєї новорічною традицією.

Коли і як Ви зрозуміли, що Діда Мороза насправді не існує?

Коли я дізнався правду про Діда Мороза, точно не пам’ятаю. Швидше за все, в молодших класах школи мені розповіли про це старші хлопці, які в той момент вже набагато більше розбиралися в життя. У них можна було навіть спитати, яким паливом заправляють ракету в космос, або з якою швидкістю летить куля. Навіть якщо вони не знали – фантазували на ходу. Але про Діда Мороза, вони, по-моєму, знали точно.

Ваші побажання нашим читачам:

Я бажаю кожному в новому році продовжувати йти до своєї мети. А якщо немає мети – вибрати її. Якщо ж мета є, але ви нічого не робите для її досягнення – бажаю вам зробити хоча б перший крок. Знаю, це дуже складно. Але якщо ви зробите перші кроки до досягнення заповітної мети, повірте, вас вже ніхто не зупинить!

Нагадаємо, актор театру і кіно з Прикарпаття Богдан Юсипчук був визнаний найгарнішим чоловіком на світовому конкурсі Mister Sea World 2018.

Богдан розповів, як він став переможцем міжнародного конкурсу краси.  Крім того, він претендує на роль головного холостяка країни і додав, що він зробить те, що не робив жоден Холостяк до нього. Слід додати ще також, що найбажаніший холостяк зіграє головну роль у новому гостросюжетному серіалі.

Також Богдан стане новим суддею на проекті МОДЕЛЬ XL. Також суддя додає, що для нього важливо, щоб дівчата вміли розвиватися. Дуже багато конкурсанток було таких, що з вигляду класні, але не мали жахи до перемоги. Богдан вважає себе справедливим суддею. Слід додати, що у липні актор та модель відзначив свій 30-літній ювілей. Згодом Богдан розповів, як здолав власні страхи та які зміни трапились у його особистому житті. Крім того він привідкрив завісу свого особистого життя, чим здивував своїх шанувальниць. Слід додати, що суддя Богдан Юспичук вважає себе справедливим суддею. Крім того Богдан разом з відомими блогерами стали обличчям нової колекції українського дизайнера. Також актор поділився секретами, як потрапити на обкладинку журналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  “Я повністю зосереджений на кар’єрі,” – найкрасивіший чоловік світу з Прикарпаття

30.12.2018, 12:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X