WestNews.com.ua

Свято наближається: ялинка з Прикарпаття прикрасить центр столиці. ФОТО

01.12.2018, 14:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Головна ялинка країни, що розташується традиційно на Софійській площі, цьогоріч буде встановлена та прикрашена 8-9 грудня.

Про це у коментарі ТСН розповіла куратор проекту Folk Ukraine Надія Тутенко, інформує WestNews. За її словами, ялинка має прибути до Києва з Івано-Франківської області 8 грудня, і вже 9 грудня вона буде повністю змонтована та прикрашена. Її висота цього року складе 22 метри. Ялинка буде прикрашена гірляндою з синьо-білим холодним світінням та кристалами. Навколо ялинки буде розташований екран.

Крім того, як повідомляє Folk Ukraine у Facebook, новорічні містечка цьогоріч будуть працювати кожного дня від 15 грудня до 20 січня на Контрактовій площі та від 19 грудня до 13 січня на Софійській площі.

До слова, Різдвяний піст 2018 – 2019: коли початок.

У 2018 році, згідно з православним календарем, 28 листопада стартує Великий Різдвяний піст, який триватиме 40 днів і завершиться 6 січня 2019 року. Різдвяний піст у народі ще називають Пилипівкою, оскільки, напередодні, 27 листопада церква вшановує пам’ять апостола Пилипа, коли люди завершують період вкушання м’ясної їжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Різдвяний фестиваль Івано-Франківська отримав офіційний статус міжнародного

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X