Так наохоронявся, що й сам попався, або У сусідній області лісничий полює на червонокнижних тварин. ФОТО

На Закарпатті лісничий Володиир Кабаль “прославився” після того, як в мережу потрапилися фото із добутими ним “трофеями”, занесеними до Червоної книги України – карпатською риссю та тетеруком.

Відповідні світлини у мережі Facebook оприлюднив Василь Шемота.

“На злодієві шапка горить! Або так на охоронявся, що і сам попався”, – йдеться у підписі до фото.

Цікаво, що недавньому сюжеті ТСН йшлося про працівників лісової охорони у Карпатському біосферному заповіднику, які збраконьєрили ведмедя та самку оленя? Тоді інтерв’ю в сюжеті ТСН давав той, хто ловив браконьєрів – лісничий Уртеріцького лісництва Рахівського лісгоспу пан Кабаль.

Як бачимо, на цих світлинах пан Кабаль разом із сином і також з мисливським трофеєм – карпатською риссю, яка також внесена до Червоної книги України.

Якщо погортати фото, то там є той самий пан, але вже з тетеруком, також червонокнижним.

“Також хочу нагадати,що лісничий ДП “Рахівське ЛДГ” Кабаль В.Ю. є головою РТМР “Говерла”,а його син Кабаль М.В.- заступник голови РТМР “Говерла”. Виходить те, що браконєром є, сам лісничий Устеріцького лісництва ДП “Рахівське ЛДГ”. Чи прикриють і надалі ДП “Рахівське ЛДГ”,Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства та поліція, лісничого-браконєра Кабаля В.Ю???”, – додає Василь Шемота.

Нагадаємо, в Україні з’явиться “Червона книга Прикарпаття”, у створенні такої книги допоможе Фінляндія.

ЧИТАТЕ ТАКОЖ: Недитячі розваги: п’яні рибалки влаштували собі “полювання” на міському озері

Загрузка...

Comments are closed.