WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або гороскоп на 10 жовтня для всіх знаків зодіаку

09.10.2019, 22:52  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 10 жовтня.

Овен

Сьогодні Овнам стане в нагоді усамітнення для роздумів і роботи з документами. Не завадить окремий простір або захищений канал зв’язку при контактах, особливо приватних. День підходить для закритої наради, бесіди з психологом, обговорювання делікатних нюансів з лікарем, юристом. Бажані дії в цю добу частіше будуть прокручуватися вами в уяві, ніж реалізовуватися у зовнішній активності.

Телець

Тельцям варто знайти час для корекції планів, особливо, якщо потрібно обговорити і узгодити якісь інтимні тонкощі. Цей день дозволяє взяти до уваги різні думки, привести до єдиного знаменника інтуїцію і розрахунок, факти і почуття. Це непоганий момент для бесіди з партнером по шлюбу, приватної розмови з колегами і друзями, для визнання, таємного візиту, приватної консультації.

Близнюки

Сьогодні зірки кидають Близнюкам рятувальний круг, який убереже їх від неуважності, недбалості і помилкових цілей. Це може бути план, графік, звід правил. Важливо звірятися з інструкціями, довідниками, стандартами і нормативами, не ухилятися від наради у начальства, спілкування з помічниками і колегами. Не варто відкладати роботу з поточною службовою кореспонденцією, медичними документами.

Рак

Ракам не варто боятися, що сьогодні діалог «вийде з берегів». Неважливо, буде він особистим або офіційним, дистанційним або на відстані витягнутої руки. День дозволяє поєднувати стриманість з довірою і глибиною, серйозно поговорити про делікатне, зберегти об’єктивність. Він підходить для візитів, переговорів, консультацій з експертами. Чесна розмова не завадить і в романтичних стосунках.

Лев

Сьогодні Левам важливо бачити приховану сторону речей і подій, особливо, таємний пласт будь-якої інформації. Навіть в офіційних джерелах не виключений завуальований підтекст, а важливий пункт договору може бути написаний дрібним шрифтом. Нічого не упустити допоможуть концентрація на темі та контроль за емоціями. Відповідний день для серйозної розмови з близькими або з людьми, які присвячені ваші секрети.

Діва

Сьогодні Дівам буде надзвичайно цікаво розгадувати чужі таємниці. Не виключено, що за цим заняттям вони проведуть цілий день. Це відповідна доба для досліджень, таємних переговорів, секретних поїздок, приватних консультацій, пошуку закритої інформації, роботи з архівними документами. Можлива довірлива розмова з близькими родичами або колегами, які заслужили вашу особливу довіру.

Терези

В цей день увагу Терезів здатна поглинути рутина. Особливого контролю потребує прихована сторона будь-якої справи. Можливо, вам доведеться стежити за порядком у справах або в побуті, звірятися з розкладом або рецептурою, консультуватися по дрібницях з фахівцями. Імовірний інтерес до деталей, пов’язаних з рідинами, ліками або хімікатами, контакт з лікарем, санепідемстанцією, ветеринарною службою.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони проникливі співрозмовники, дослідники та аналітики, які легко проникають у чужі секрети і надійно зберігають свої власні таємниці. Незважаючи на потребу в спілкуванні і довірі, ви будете розбірливі і здатні тримати язик за зубами, наприклад, мовчати про свої почуття і симпатії. Вам може знадобитися літературний талант чи досвід роботи зі спеціальними документами, схемами, розрахунками.

Стрілець

Стрільців сьогодні може чекати підвищена неуважність, мрійливість і сентиментальність. Можливо, вам доведеться залишитися вдома, вибрати відокремлений куточок для листування або для роздумів. День сприятливий, якщо вам треба побути в тіні, приховати інформацію або отримати доступ до секретів, поговорити з близькими, поговорити без свідків. Не найкращий момент для починань, нарощування популярності.

Козеріг

В цей день Козероги можуть просунутися в роботі над текстами і документами, особливо, якщо налаштуються на потрібну хвилю. Логіку, системність і професійні знання вдало доповнить літературний талант чи уява. У спілкуванні ви легко пустите в хід старі зв’язки, а якщо потрібно, то й компромат. Проникливість і досвід допоможуть вам розпізнати обман ще на стадії намірів і не піддатися на провокацію.

Водолій

Сьогодні Водоліям корисно контролювати рух грошових коштів і проявляти ретельність у розпорядженні своїми ресурсами навіть на рівні дрібниць. Не завадить порівнювати запити з доходами. Без належної обережності та уважності гроші почнуть витікати крізь пальці Якщо ж ви розставили пріоритети і заздалегідь все прорахували, то вам вистачить коштів не тільки на необхідне, але і на деякі примхи.

Риби

День допоможе Рибам контролювати свою фантазію і знаходити достовірну інформацію у випадку сумнівів. Ви будете отримувати відомості з надійних рук або мати чіткий критерій для їхньої оцінки. Інтуїція не підведе: якщо ваше мислення організоване і структуроване, то і вона «підтягнеться» і буде підказувати вам тільки вірні висновки. Не варто відкладати важливі контакти, консультації, оформлення документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічна легенда українського письменства: у Франківську презентували книгу про Степана Пушика. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X