WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або гороскоп на 11 грудня для всіх знаків зодіаку

10.12.2019, 22:00  |  Автор:   Менів Андрій

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на середу, 11 грудня.

Овен

Овни стануть товариськими і спритнішими, почнуть більш чуйно реагувати на навколишнє середовище. Варто відкласти небезпечні трудомісткі справи, так як в цю добу знижується концентрація уваги, аж до ночі можливе легкодумство, недбалість, неуважність, притуплення пильності, у відповідальний момент вас може щось відволікти. Можливі непорозуміння у дорозі, в процесі роботи, спілкування або пошуку.

Телець

Зірки радять Тельцям перевіряти будь-яку інформацію, в тому числі, фінансову. Або відкладати її до того моменту, коли з’явиться підтвердження. Небажано прикидати все «на око», покладатися на відчуття і невиразні здогади. Судження в цей день стануть менш точними і логічними. Легко помилитися в прогнозі, невірно оцінити дистанцію, перспективу, ціну питання. Можна стати і жертвою чуток.

Близнюки

Близнюкам потрібне не просто спілкування, а діалог. «Гра в одні ворота» для них менш цікава (втім, як і для їхніх співрозмовників). На жаль, взаємна тяга до спілкування не завжди гарантує взаєморозуміння, з обох сторін можливі вельми живучі старі ілюзії. Зірки радять вам делікатніше ставитися до самолюбства іншої людини і не перебивати її, поки вона висловлює вам свою особисту думку.

Рак

В цей день Раки схильні до впливу середовища і можуть зазнавати труднощі з формуванням особистої думки. Велика ймовірність непомітно для себе потрапити під вплив окремих персон або просочитися загальною психологічною атмосферою моменту. Можливий неточний висновок, невірний діагноз, помилка в маршруті. Це відповідна доба для вільного поверхневого спілкування, читання додаткової літератури, прогулянок.

Лев

На цей день Левам не варто планувати рутинні справи, а також цільові заходи і важливі офіційні зустрічі. Обстановка сприяє невимушеному спілкуванню, відсутності жорсткого контролю, графіку, маршруту, допомагає вам розвіятися. Не варто будувати сміливі плани: сьогодні спотворена перспектива. Можливі непорозуміння у зв’язках з однодумцями, інформаційні помилки або духовні ілюзії.

Діва

Діви тягнуться до свіжої інформації, спілкування або таємних знань, при цьому часто помиляючись з тактикою. Можливий неправильний вибір співрозмовника, компаньйона чи мови спілкування, до моменту або формату розмови. Легко помилитися у виборі житла, роботи, партнера, наставника. Зростає ризик обману, неуважності, спотворення ваших слів або помилкового розуміння вами чужих висловлювань. Небажані співбесіди.

Терези

Терезам день дозволить відволіктися від своєї центральної теми та пов’язаних з нею труднощів. Саме час взяти тайм-аут: ненадовго змінити обстановку або коло спілкування, здійснити подорож, поринути в дослідження. Добре поспілкуватися з людьми здалеку (підійде розмова про навчання, науку, політику, «про життя» і навіть плітки). Це допоможе вам перезавантажити свій мозок і поглянути на ситуацію під новим кутом.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять використовувати цю добу для збору відомостей. Варто відразу виокремити в них раціональне зерно — в іншому випадку, ви можете піддатися магії чужої впевненості, засвоїти неправдиву інформацію або непотрібні знання. Краще відмовитися від важливих зустрічей і виступів: ви навряд чи зможете точно виразити свою думку, зате ризикуєте наговорити зайвого. Не завадить обачність в поїздках.

Стрілець

Для Стрільців день пов’язаний з спілкуванням. У вас і співрозмовника (аудиторії) зросте потреба в діалозі та обміні думками. У дискусіях можна не дотримуватися жорсткого регламенту. Зворотна сторона відсутності твердих правил — запізнення, розпливчасті судження, безвідповідальні або анонімні заяви. Друга сторона може бути відсутньою або «темнити». Не виключено, що цим будете часом грішити і ви.

Козоріг

Козорогам краще відкласти важливі справи, а в обов’язкових поточних клопотах не ставити собі високу планку. Небажані переговори, поїздки. День перешкоджає цілеспрямованій роботі, утрудняє концентрацію уваги, заважає проявляти твердість і неухильно слідувати принципам. Від вашої магістральної лінії вас можуть відволікати випадкові контакти, пусті плітки, мрії, хибні симптоми нездужань.

Водолій

У Водоліїв швидше креативний, а не рутинний настрій. Можлива схильність до двозначного листування дружнього або романтичного змісту. Краще не займатися в цю добу точною скрупульозною роботою, виключити роботу з фінансами. День підходить для інтелектуальних ігор і спілкування, для занять, які потребують одночасно активності розуму і уяви. Не варто мучити суворою дисципліною дітей.

Риби

Багато Риб потребують спілкування з домочадцями. Деякі Риби будуть тягнутися до інформаційно насиченої самоти: науковим чи іншим дослідженням, літературної роботи. Спотворити досліджувану картину і перешкодити вам знайти істину може мрійливість, ідеалізм або сентиментальність, особливо, у відношенні конкретних осіб. Варто стежити, щоб факти не підмінювалися ілюзіями, а логіка фантазією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 58 % прикарпатців задоволені роботою поліції Івано-Франківської області. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X