10.08.2018, 21:52  |  Автор:   Веркалець Оля

Так склалися зорі, або Гороскоп на 11 серпня для всіх знаків Зодіаку

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє,  знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 11 серпня. 

ОВЕН

Домашні клопоти займуть значну частину вашого часу. Ймовірно, ви будете змушені змінити початкові плани або звалити на себе додаткові обов’язки. У разі необхідності вдамося до допомоги близьких або друзів. Зірки рекомендують уникати витрат, тому що попереду вас чекають несподівані витрати.

ТЕЛЕЦЬ

День сприятливий для планування та оцінки власного положення. Зірки рекомендують намітити пріоритети і правильно розподілити свій час. Якщо не втратите рішучості і блисне відмінною діловою хваткою, досягнете відмінних результатів. У цей день ідеї, про які ви думали протягом останнього часу, здатні принести швидкий і вагомий результат. Ваша енергійність і спонтанність у вчинках може заразити або здивувати оточуючих.

БЛИЗНЮКИ

День покаяння, морального очищення, отримання інформації. Сьогодні найкраще зайнятися плануванням. Зірки рекомендують окреслити пріоритетні напрямки і правильно оцінити надійність своїх партнерів. У цей день свіжі ідеї або нестандартні рішення не здатні принести вагомий результат. День несприятливий для ризикованих підприємств.

РАК

Успіх сьогодні буде супроводжувати тим, хто самостійно осмислив і тільки потім реалізував план дій. Можливо, з’явиться бажання з ким-небудь поділитися враженнями і обговорити свої проблеми. Зірки попереджають, що це може принести розчарування. Не виключені зміни в особистому житті.

ЛЕВ

Зірки як і раніше вказують на небезпеку для вашого здоров’я. Не шукайте пригод, уникайте фізичних навантажень, діяльності, пов’язаної з ризиком, швидкої їзди. Для попередження загострення хронічних захворювань займіться профілактикою.

ДІВА

Вас підстерігають домашні клопоти. Ймовірно, ви будете змушені змінити початкові плани або звалити на себе додаткові обов’язки. У разі необхідності вдавайтесь до допомоги близьких або друзів. Зірки рекомендують намітити черговість вирішуваних завдань і правильно розподілити свій час.

ТЕРЕЗИ

День відзначений гармонією, рівновагою і справедливістю. Життєвий потенціал на високому рівні. Хороший день для фізичних вправ, початку нової справи, будівництва, ремонту. У першій половині дня суєта або дріб’язкові обов’язки кілька загальмують прояв позитивних тенденцій. Однак з другої половини дня сміливо приступайте до найбільш ризикованим проектам – зірки готові допомогти вам в спробі досягти найбільш честолюбних задумів і цілей.

СКОРПІОН

День активізації негативних якостей. Підозрілість і недовіра завадять вам налагодити навіть найнезначніші контакти, від яких залежить ваш добробут. Вам буде важко впоратися з поточними справами. Це зажадає від вас мобілізації сил, ясності почуттів і тверезої оцінки того, що відбувається. Позбавтеся від нетерпимості, будьте поблажливіше до помилок близьких вам людей.

СТРІЛЕЦЬ

День покаяння, морального очищення, отримання інформації. У цей день свіжі ідеї або нестандартні рішення не здатні принести вагомий результат, тому краще відмовитися від активності і зайнятися плануванням. День несприятливий для ризикованих підприємств. Сон – віщий, слід очікувати виконання.

КОЗЕРІГ

Вірогідні труднощі у відносинах з близькими людьми або критичні зауваження з боку керівництва. Слід розраховувати на те, що ваші передбачливість і інтуїція допоможуть вирішити виниклі суперечності.

ВОДОЛІЙ

Вкрай несприятливий день. По можливості відмовтеся від нових знайомств, не проявляйте активності в комерційних справах, скоротіть спілкування з оточуючими людьми. Вірогідні підступи недругів, помилкові поради або провокація недоброзичливців.

РИБИ

Сьогодні вам не зашкодить обачність і обережність. Не рекомендується йти напролом. Займіть вичікує положення. На цьому тижні у вас буде можливість досягти задуманого. Зірки радять не розчинятися в навколишньому середовищі, а дотримуватися своєї лінії поведінки. Хвороба в цей день може носити затяжний характер і прийняти хронічну форму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Гірська жінка: на війні”: в Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ української трагікомедії. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X