WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або гороскоп на 17 вересня для всіх знаків зодіаку

16.09.2019, 21:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 17 вересня.

Овен

Початок дня Овни зможуть провести у відповідності зі своїми особистими смаками (якщо ті не суперечать правилам і здоровому глузду). Згода з собою в цей час важливіше єдності з іншими. Можливий тимчасовий спад енергії, не варто відмовляти собі у відпочинку. Увечері ймовірний фінансовий сюрприз, позаплановий шопінг, розмова про оплату праці, може з’явитися можливість заробити або з толком вкласти гроші.

Телець

Сьогодні для Тельців значуща друга половина дня. Для багатьох Тельців (особливо, квітневих) це буде час сюрпризів, але на ділі несподіванки виявляться не такими вже несподіваними. Частина подій може бути запланована заздалегідь, але реалізується не зовсім так, як ви розраховували і звикли. Зірки радять ловити хвилину натхнення і пускати в справу свій ентузіазм відразу, як тільки ви відчуєте прилив сил.

Близнюки

На початку дня у Близнюків може бути високий інтерес до майбутнього суспільного життя, подій і соціумі або групі, а також до тонкощів особистих відносин і до ідейної сторони нововведень. Друга половина доби змістить фокус вашої уваги в практичну площину, змусить вас перейти від слів до справи або почати щось на постійній основі, змусить подумати про матеріальну базу, про рентабельність експерименту.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять чекати другої половини дня і лише потім приступати до задуманого. Це особливо важливо, якщо мова йде про проекти майбутнього, про прогресивні нововведення, оптимізації, практичні експерименти. Навіть несподівані повороти подій в цей час виявляться вам на руку. Ви легко отримаєте допомогу від друзів, проведете назрілий апгрейд, відокремите функціональні новинки від непотрібних.

Лев

Вранці Леви залишаться теоретиками і ідеалістами, їх інтерес до подій може бути абстрактним. Друга половина дня змусить перейти від теорії до практики і зайнятися прикладними завданнями. У полі зору потраплять нагальні справи, пов’язані з роботою, бізнесом, оновленнями, управлінням ресурсами, а також ключові плани, що стосуються професії, кар’єри або доходу. Можливий сюрприз. Знадобляться дружні зв’язки.

Діва

Дівам не варто піддаватися передчасному імпульсу в першій половині дня, це час терпіння і «низького старту». Найбільш продуктивна друга половина доби. В цей час ви зможете впевнено приступити до будь-якої справи, діючи не лише в своїх особистих інтересах, але й у згоді з вимогами моменту, з досвідом, правилами і здоровим глуздом. Вам допоможуть несподівані обставини або друзі здалеку.

Терези

Терезам не варто планувати на цей день переговори і заяви, особливо, за власною ініціативою. Сьогодні вам належить не керувати подіями, а чекати моменту. Ранок може початися з активного моніторингу зовнішніх подій, але в обстановці і в чужій поведінці мало що зміниться. Зміни обіцяє лише друга половина дня, при цьому ключовою стане фінансова інформація або матеріальна сторона справи.

Скорпіон

Першу половину дня Скорпіони можуть спокійно присвячувати рутинним завданням. При цьому зірки не радять перенапружуватися, оскільки головні події очікуються в другій половині доби. Вас може чекати несподіваний хід з боку партнера, друга, супутника життя або зміна в атмосфері вашої референтної групи, серед колег, клієнтури або аудиторії. Варто прийняти пропозицію про дружбу і співробітництво.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям доведеться змиритися з тим, що цікава їм гра закінчена (або в ній назріла перерва). До вечора вас загрожують цілком поглинути практичні справи. Імпульс до переключення уваги може дати непередбачена обставина або який-небудь несподіваний нюанс, який не входив у плани або не був передбачений інструкцією. До будь-якої задачі має сенс підійти прискіпливо, системно і комплексно.

Козеріг

Для Козерогів сьогодні не дуже вдала перша половина дня, зате продуктивна друга. Взявшись за справу в потрібний момент, ви ідеально впораєтеся з будь-яким завданням. Не завжди гра піде за правилами, але зірки радять не боятись сюрпризів, так як відступи від стандартів і канонів особисто вам зіграють на руку. Наприклад, частина ваших старих планів реалізується завдяки несподіваному збігу обставин.

Водолій

Ранок може стати для Водоліїв нейтральним, а от вечір змусить трохи похвилюватися. Друга половина дня обіцяє черговий розрив шаблону в справах або побуті, зачіпає ваші звички та інтереси. Можливо, ви самі будете його ініціатором або об’єктом. Імпульс, даний зміною, корисно відразу направити в практичну справу, яка принесе відчутну користь вам, вашій справі, капіталу, будинку або близьким.

Риби

Рибам краще відкласти важливий крок до другої половини доби: вона відкриє поле для системних практичних дій. Можуть стати доступними потрібні вам інструменти, матеріали, гроші, продукти, сервіси. Ще одним приводом налаштуватися на корисні справи стане новина в близькому оточенні. Зміняться в потрібну сторону плани друга, родича, клпента, продавця, покупця або стане готовий до послуг партнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий хор “Felicio” прибув на гастролі до Флоренції. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X