WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або гороскоп на 18 липня для всіх знаків зодіаку

17.07.2019, 21:52  |  Автор:   Менів Андрій

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 18 липня.

Овен

У Овнів є шанс попрацювати на майбутнє. Зірки радять діяти не поодинці, а в кооперації з ким-небудь, так як власних сил і особистої харизми вам поки може бракувати. У ваших інтересах знайти соратників по просуванню своєї ідеї або примкнути до групи, методи і цілі якої збігаються з вашими. Вдалий момент, якщо ви хочете об’єднатися з однодумцями, повернутися в колектив

Телець

Тельці процвітають в експериментах, спрямованих на спільні великі цілі або на прогрес. Ймовірність успіху вище, якщо ви ризикуєте заради блага інших людей або здійснюєте які-небудь оновлення свого життя. У цьому випадку, на вас може чекати кар’єрний ріст або велика удача. Але навіть на тлі перемог ситуація залишається потенційно напруженою, травматичною і часом непередбачуваною.

Близнюки

Цей день допоможе Близнюкам залишатися оптимістами і побачити цікаві можливості у будь-якому розвитку подій. Можливо, завдяки своїм утрудненням ви зможете розширити кругозір, опинитеся в кроці від знахідки, відкриття, спритного бізнес-ходу. Навіть далеко від дому ви сьогодні можете розраховувати на вдалий поворот обставин: на несподівану технічну та моральну підтримку, на допомогу впливових друзів.

Рак

Ракам цей день пропонує зайнятися оновленням і експериментами, в добровільному або вимушеному порядку. Можливо, справа торкнеться бізнесу, технічного оснащення та обладнання, податкової сфери, кредитів або безпеки. Не на вашу користь у такій ситуації буде прагнення вирішувати завдання в самоті. Може знадобитися допомога друга, неофіційної спільноти, людей зі схожими проблемами та досвідом.

Лев

Щоб отримати сьогодні активний зворотний зв’язок від світу, Левам варто зробити акцент на співробітництві й взаємодопомозі. Перетворивши енергію спору в енергію спільних дій, ви отримаєте найбільш гідний результат з можливих, зміцните дружбу чи вигідний вам альянс. Власні ідеї краще не озвучувати і дискусій не затівати, поки ви ще раз все не обміркували і не уточнили для себе свою позицію.

Діва

У Дів великий шанс досягти успіху в справах, спрямованих на модернізацію і розширення, а також у сферах, пов’язаних з електронікою, технікою і нетрадиційними прогресивними методами розв’язування задач. Можливо, знайдеться застосування одному з ваших відкриттів або талантів. Можуть стати в нагоді навики в області комп’ютерних технологій, менеджменту, просування послуг, медицини, ветеринарії, дресирування тварин.

Терези

В цей день зірки обіцяють Терезам успіх у сферах, не надто тісно пов’язаних з роботою офіційної відповідальністю. Удача охочіше зверне на вас свій погляд, якщо ви зайняті активною творчістю, фрілансом, мережевим бізнесом, впровадженням нововведень, незвичайними завданнями, колективною діяльністю, роботою з молоддю, просуванням модних напрямків, популярними іграми, екстремальними видами спорту.

Скорпіон

Стрільців оточують щасливі шанси, питання лише в тому, щоб ними скористатися. Більше за інших своїх побратимів досягнуть успіху кмітливі та підприємливі Стрільці, схильні мислити широко і нестандартно. В цей день вам підуть на користь такі якості, як рухливість, товариськість, спритність, інженерно-технічний чи водійський хист, здібності у сфері управління, ігор, програмування.

Стрілець

В цей день зірки не радять Козерогам займатися рутиною. Небажано і будувати довгострокові плани: вони будуть нагадувати авантюру і вимагати більших, за вашими мірками, вкладень. Сьогодні добре шукати рішення нетривіальних завдань. Можливі несподівані вдалі знахідки і оригінальні операції, пов’язані з комп’ютерами, технікою, впровадженням нововведень, прогресивними технологіями і способами заробітку.

Козеріг

Для Водоліїв день може початися з конфлікту, хвилювання або напруги сил, але поступово все налагодиться. Якщо доля несподівано дала повторний шанс або дружньо підказала додатковий варіант рішення задачі, не варто відмовлятися від такого подарунка. Можна зважитися на зухвалу поведінку, на додаткове навантаження або на діловий ризик: ваша смілива нестандартна тактика принесе належний результат.

Водолій

Водоліям варто реалістичніше оцінити свої сили і розібратися в бажаннях, інакше у другій половині дня неминучий промах, можлива нервозність, не виключена невдача, травма. Провести день в спокої не вдасться. Важливо уникати зайвої гарячності в дискусіях, а неминучий назрілий спір не перетворювати на гострий конфлікт. Не найкращий час для ініціатив, домашніх і ділових перетворень, початку співпраці.

Риби

В цей день у Риб легко викликає ентузіазм незвичайне завдання або нетривіальна обставина. Багато які Риби будуть гостро реагувати на особливості навколишнього колективного поля, на соціальні події та атмосферу в компанії. У вас може з’явитися готовність самовіддано працювати на загальне благо або надати нестандартну послугу впливовій особі, на шкоду власним обов’язкам або здоров’ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мама мене викинула як щеня”: історія франківського безхатченка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X