WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків зодіаку

21.10.2019, 21:37  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на вівторок, 22 жовтня.

Овен

У подіях цього дня Овнам нелегко розставити правильні акценти, але багато які тренди завідомо позитивні. З’явиться шанс на розширення співпраці, право на захист, підтримку, ще одну спробу. До списку негативу може потрапити матеріальна нестабільність, емоційна напруженість, недостатня щирість. Не про все вдасться поговорити прямо і чесно з дітьми, партнером, пасією, особистим агентом.

Телець

Тельцям день дає поле для докладання зусиль в їх власних володіннях. Не варто упускати вдалий момент, якщо вам хочеться облагородити житловий простір або розширити територію, прилеглу до будинку. Якщо потрібна допомога, добре залучити до справи дітей, обставивши їх участь як веселу гру з елементами інтриги і творчості. Не найкращий момент для серйозних зізнань або надто інтимних розмов.

Близнюки

Сьогодні Близнюків може залучити тема флірту чи творчості, ідея для свята, подарунка, ігри або рекламної акції. Думки батьків і педагогів будуть пов’язані з дітьми. Перш ніж піддаватися ентузіазму, не завадить тверезо оцінити обстановку і власні можливості. Не виключено, що яскравий задум зажадає від вас несподіваних вкладень або душевних зусиль, на які ви в даний момент не здатні.

Рак

День може підштовхнути Раків до незвичайного шопінгу або спроби монетизувати талант. Можлива надія на приріст бюджету за рахунок підробітку або удачі. Доведеться врахувати потреби дітей. Сьогодні добре купувати функціональні речі, не варто — одяг, подарунки, прикраси, інтелектуальні продукти. Нелегко продати літературну, художню, програмну працю. Небажані довгострокові вкладення в майбутнє.

Лев

Сьогодні Леви досягнуть успіху, правильно вибравши мету і засоби. День допомагає активним злагодженим діям, додає шансів на перемогу в спорті і будь-якій благородній безкорисливій діяльності. Ризик невдач вище, якщо ви плетете інтригу, переслідуєте меркантильні цілі, ставите на співчуття, на успіх у сфері тонких емоцій або в чисто інтелектуальній області. Простіше кажучи, менше слів (скарг) і більше справи.

Діва

Сьогодні Дівам краще зробити своїм пріоритетом творчий процес, а не кінцевий результат. Це доречно не тільки в інтелектуальній діяльності, але і в інших видах зайнятості, наприклад, в спортивних тренуваннях або педагогічній роботи. Деякі таланти можна застосувати для заробітку або взаєморозрахунків. Не варто розповідати про свої почуття і інтимні бажання, у тому числі, з їх об’єктом.

Терези

День підвищить стресостійкість Терезів, але швидше за рахунок збігу зовнішніх обставин, ніж за рахунок особистих якостей. На допомогу можуть прийти друзі, діти, шанувальники, соратники по розвагам або хобі. Вдалий момент для перерви в роботі, переходу до менш офіційого тону і іміджу. Небажано обговорювати фінансові тонкощі і займатися купівлею-продажем. Краще з обережністю приймати подарунки.

Скорпіон

Події дня можуть мотивувати Скорпіонів на незвичайний вчинок. Буде природним бажання відповісти на неочікуваний хід партнера або ворога, висловити думку з актуальної теми. Зірки нагадують, що зараз ви вразливі, і не радять діяти безпосередньо. Краще звернутися до посередника або використовувати обхідний (але законний) шлях. Не час для публічного виступу, пропозиції, зізнання, дебюту.

Стрілець

Стрільці, в цей день на вдалій хвилі і мають всі шанси отримати користь з несподіваного повороту подій. Удачі найімовірніші у сфері спорту, туризму, політики. Ваше слабке місце сьогодні у неправильно вибраному типі зв’язку, недоречній відвертості або недостатній делікатності. День підживлює інтерес до секретних даних, чужих таємниць, іншої сторони успіху. У поїздці можливий витік інформації, дрібне злодійство.

Козеріг

Сьогодні Козерогам не варто припиняти свої творчі пориви. Ви можете натрапити на цікавий яскравий хід, який один раз, але цілком успішно застосувати у своїй діяльності. А ось до емоційного і інформаційного потоку краще поставитись з часткою критики. В цю добу малоймовірна щирість. Порада може бути дана з задньою думкою, новина повідомлена з підступності, а зізнання зроблене з таємною метою.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто відмовлятися від співпраці з людьми або контакту з публікою, але з акцентом на енергійній взаємодії, а не на переговорах або на своєму власному лідерстві. Будь-яке спілкування в цю добу таїть в собі масу підступних моментів і лише здається діалогом на рівних. Можна вразити оточуючих чорним гумором або уїдливим коментарем, але ви повинні непогано володіти цим «жанром».

Риби

Сьогодні Риби справляються із завданням краще, якщо воно є творчим і обіцяє зростання. Але варто рахуватися і з фізичною межею: якщо ви не тягнете, краще звернути свій ентузіазм на рутинні, зате безпечні справи. Багатьом Рибам не завадить помічник, захисник або знання прийомів необхідного захисту на випадок ускладнень. Краще не ділится одкровеннями в цей день ні з ким, включаючи колег, лікаря і адвоката.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Стало відомо, коли на Прикарпаття прийде похолодання

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X