Так склалися зорі, або Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків зодіаку

22.11.2018, 21:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 23 листопада. Інтерес буде рости в міру знайомства з темою або людиною. Інформація потребує перевірки. Можливі дорожні конфлікти, авантюри, витоку, випадки шахрайства, дезорієнтації, дезінформації, проблеми в спілкуванні з новими людьми, іноземцями, іногородніми. Лавірувати в обставинах допоможуть мобільність, спритність, гнучкість. День продуктивний для журналістів, мандрівників, представників сфери освіти, науки, комунікацій.

ОВЕН

День здобуття внутрішньої свободи, радості буття. Обіцяє бути яскравим і незабутнім. Легкість, гумор і невимушеність в спілкуванні допоможуть встановити вдома обстановку довіри і повного взаєморозуміння. День сприятливий для подорожей, поїздок і піших прогулянок.

ТЕЛЕЦЬ

Починається період емоційного оновлення. До вас повернеться оптимізм. Ваша захопленість і ентузіазм захоплять оточуючих, надихнуть їх на співпрацю з вами. Однак проявіть обачність: не варто будувати далекосяжні плани, не можна відмовляти в допомозі оточуючим. Постарайтеся не перенапружуватися, інакше до вечора може з’явитися тимчасова незадоволеність всім і вся.

БЛИЗНЮКИ

Сприятливий день для подорожей, тривалих поїздок. Ймовірно поліпшення фінансового становища: подарунок або вдала покупка. Можливо пропозицію про більш вигідну роботі. Сміливо беріться за неї, так як вона принесе непоганий дохід. Сон виповниться, якщо вже снився раніше. Рослини, ліс уві сні або наяву – до несподіваної поїздці.

РАК

Весь день обіцяє пройти в любові і взаєморозуміння. У цей день ви відчуєте врівноваженість і спокій. Не варто приймати далекосяжних планів, не можна відмовляти в допомозі оточуючим. Чоловіки повинні приділити багато уваги своїм жінкам – матері, дружині, дочці, сестрі. Однак до вечора може спалахнути тимчасова незадоволеність всім і вся.

ЛЕВ

Сприятливий день для позитивних змін в службовому положенні, звернення до начальства, в державні установи або суспільно-правових організацій. Ваша комунікабельність і талант викликати прихильність до себе оточуючих допоможуть домогтися високих результатів. Однак не ставте перед собою глобальних завдань: складні справи не вирішуються в один день.

ДІВА

Девіз дня – любов, спокій і злагода. Постарайтеся багато часу провести з коханою людиною, що благотворно позначиться на вас обох, так як ви зарядіть один одного любов’ю і енергією на цілий тиждень. В результаті відносини в родині стабілізуються, що благотворно позначиться на трудову діяльність на початку наступного тижня.

ТЕРЕЗИ

Активний, творчий день. Вир подій сьогодні поглине вас цілком. Ви можете зайнятися благоустроєм свого будинку, квартири, вирішити питання з охороною житла. Можливий успіх у фінансових операціях. Однак не варто будувати далекосяжні плани, не можна відмовляти в допомозі оточуючим.

СКОРПІОН

Спокійний, пасивний день. Єдиною неприємністю може стати сварка з людиною з близького оточення. Сьогодні вам доведеться більше, ніж зазвичай, займатися сімейними і побутовими проблемами. Природжена мудрість і чесність допоможуть вам розібратися в складних взаєминах. Конфлікт не повинен розтягнутися надовго.

СТРІЛЕЦЬ

Природжена цікавість, прагнення до нового і незвіданого, жага змін можуть штовхнути вас на якесь ризиковане підприємство або в явну авантюру. Прагнення випробовувати долю або грати зі смертю може привести до фінансових втрат або різкого погіршення самопочуття. Перешкоди на шляху або непорядну поведінку партнера можуть привести вас в шалену лють, а відсутність розуміння з боку близьких – довести напруга до межі.

КОЗЕРІГ

День в цілому сприятливий. Посилюється аура, підвищується життєвий потенціал і сексуальність. Багатьох чоловіків-Козерогів чекає успіх, якщо тільки вони не будуть братися за глобальні завдання і намагатися перевернути світ. Чи не переоцінюйте свої сили і можливості, вони не безмежні. Жінок-Козерогів зайва активність може привести до проблем в особистому житті або до нервового зриву Такт і довірливе ставлення не дадуть проявитися ревнощів або образі. Можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Сни можуть бути пророчими. Коштовності, прикраси уві сні – до недуги.

ВОДОЛІЙ

День відзначений духовним перетворенням. Загостриться здатність до синтезованого сприйняття проблем. Можливо, ви зможете безпомилково вгадати події найближчого часу. Вам вдасться успішно знайти рішення проблеми, що стосується одного з ваших друзів. Вірогідні віщі сни.

РИБИ

Суперечливий, двоїстий день. Сьогодні можливі різкі зміни настрою. Ваше честолюбство може чергуватися з пораженськими настроями, енергійність – з внутрішнім напруженням, а зовнішня активність – з нагнітанням напруженості у відносинах з оточуючими вас людьми. Вам піде на користь відвідування храму, самота, заняття улюбленою справою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома франківська дизайнерка презентувала нові колекції у Відні. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X