Так склалися зорі, або гороскоп на 26 червня для всіх знаків зодіаку

25.06.2019, 21:27  |  Автор:   Власенко Власта

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 26 червня.

Овен

Сьогодні успіхи Овнів багато в чому залежать від лінії поведінки. Удачу необхідно підкріпити відповідними особистими якостями і правильною тактикою. Можливе випробовування на міцність. Бажано проявити організованість і витримку, інакше будь-яка дрібниця торкнеться вас за живе і виведе з рівноваги. Особливо болісно будуть сприйматися перешкоди в кінці роботи, що загрожують зруйнувати плоди вашої праці.

Телець

Сьогодні зірки не радять Тельцям займатися важливими справами, особливо, приступати до нових проектів. В цей день велика залежність від обстановки, яка, як на зло, не буде стабільною. Побічні удачі навряд чи компенсують вам провал в головному. Можливі примхи близьких, зриви поточних планів. Бажано відкласти цільові поїздки, оновлення, візити, інформаційні пошуки, бути обачнішими в дорозі.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам важливо не втрачати оптимізму і віри в майбутнє, але краще почекати з новим креативом і не старатися в уже початих справах. Передчасна активність принесе більше шкоди, ніж користі. Ви можете занадто рано дати знати про себе потрібним людям або стати ненавмисною жертвою фатальних обставин, без достатніх причин розчаруватися в групі однодумців або в наміченому плані дій.

Рак

Сьогодні Ракам варто уникати нової ініціативи, невиправданих ризиків і зухвалої поведінки, але важливо кинути всі сили за першим сигналом тривоги на захист своїх інтересів. У цьому випадку, зірки радять не піддаватися страху і ліні: від вашої майстерності або відваги залежатиме щось важливе, витрата ресурсів і енергії окупиться. Чим сміливіше ви б’єтеся, тим більш впливові помічники у вас знайдуться.

Лев

Сьогодні в будь-яких подіях для Левів присутній елемент удачі, але проявляти надмірну безтурботність зірки не радять. У навантаження до успіху, ви ризикуєте отримати цілий букет ускладнень, який може позначитися на ваших службових позиціях, сімейних справах, бізнесі або самопочутті. Піддаючись пориву натхнення, не завадить одночасно подбати про захист своїх тилів, страховку, закриття вразливостей.

Діва

В цей день для Дів виграшне поєднання сміливості, майстерності та ентузіазму. Здійснюючи подвиги в безвихідній ситуації, варто подумати, чи потрібно напрошуватися на зайві нові пригоди: вони здатні відвести вас в сторону від основних планів. Втім, це не так вже й погано, якщо найближчим часом ви маєте намір відпочити, відволіктися або розважитися, змінити обстановку на більш романтичну або креативну.

Терези

Сьогодні Терезам не варто проявляти ініціативу, але необхідно правильно реагувати на чужі вчинки. Важливо не відштовхнути тих, хто до вас прихильний, відповідати на хороше ставлення вдячністю. Ігнор зірки радять зустрічати ігнором, а агресію адекватними ситуації заходами. Не найкращий момент для словесних пояснень. Не варто коментувати свою позицію, поспішати з відповіддю на пропозицію або питання.

Скорпіон

Скорпіони можуть зіткнутися з труднощами на останньому відрізку свого шляху або на фінальній стадії справи. Швидко купірувати всі проблеми допоможуть ваші або чужі оперативність, досвід і майстерність. Можливі клопоти у зв’язку з машиною, роботою, здоров’ям, вихованцями. Позитивна сторона ускладнень може полягати в розширенні кругозору, отриманні матеріальної або моральної компенсації за занепокоєння.

Стрілець

Події дня можуть бути пов’язані для Стрільців з ускладненнями, але ніщо і ніхто не змусить представників цього знака впасти духом. Багато які Стрільці будуть вперто вірити у свій талант, місію, щасливий випадок і підтримку згори. Зірки радять рахуватися з реальністю, наприклад, із забороною, правилом, суворим контролем: якщо особисто вам пощастить, можуть постраждати ваші володіння, проекти, діти або близькі.

Козеріг

Сьогодні Козерогам не варто покладатися на удачу: якщо вона і зволить згадати про них, то лише в дуже обмеженому числі випадків. Куди надійніше розраховувати на власний досвід, обачність і витримку. Важливо не давати ходу поганим звичкам і старим претензіями, не перестаратися з почуттям обов’язку, вини або відповідальності, особливо у ситуаціях конкуренції, у відношенні минулого, будинку або близьких.

Водолій

Водоліям не варто проявляти легковажність та квапливість. День стане кращим, якщо ви реалістично оціните обстановку і заздалегідь приймете заходи, підказані правилами або досвідом. Сьогодні важливо цінувати час та інші ресурси, дочекатися чужого запитання чи відповіді. Краще відкласти необов’язкові зустрічі і поїздки, почекати з початком переговорів, зі вступом в партнерський союз або в конкурентну боротьбу.

Риби

Сьогодні Рибам не варто піддаватися пориввм свого і чужого ентузіазму. В гру вступлять фатальні фактори, над якими у вас немає влади. Зростає ризик псування речей, збиткових угод, купівлі простроченого і непридатного до експлуатації товару. Отримана в цю добу інформація може виявитися запізнілою і тому марною. Можливі окремі удачі, наприклад, отримання компенсації за попередній збиток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бурштині оштрафували чоловіка на 170 тисяч гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X