WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або Гороскоп на 26 вересня для всіх знаків Зодіаку

25.09.2018, 21:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 26 вересня. Можливі проблеми з старанністю, витримкою, дисципліною, концентрацією уваги, проходженням регламентам і стандартам. Часом навіть стриманим людям буде важко упокорити порив деструктивних почуттів, приховати сплеск невдоволення. Краще зайнятися завданням, не пов’язаної з підвищеною відповідальністю і не вимагає багато часу. Добре підуть дрібні поновлення, досліди, реконструкції, короткі тренування. Доречні заняття, пов’язані з технікою, електронікою, медициною, зброєю, спорядженням. Небажано проводити масові заходи, давати хід починанням, займатися плануванням. Варто контролювати стан і дії маленьких дітей.

ОВЕН

Сприятливий день. Ви з успіхом зможете реалізувати себе у підприємницькій діяльності та у сфері мистецтва. День сповнений нових зустрічей, несподіваних знайомств, в зв’язку з чим зірки попереджають про непередбачені витрати. Прагнення до порядку і деякий прагматизм в емоціях допоможуть уникнути непорозумінь.

ТЕЛЕЦЬ

Найімовірніше, цей день запам’ятається вам як день значних коригувань довгострокових життєвих планів, пов’язаних або з отриманням нового місця, або з новою цікавою роботою. Приготуйтеся до проблем або до кадрових перестановок. Можливий конфлікт з керівництвом. У другій половині дня можливі неприємні новини, які зможуть вивести вас з рівноваги, вдаривши по настроению або самопочуттю.

БЛИЗНЮКИ

Не засмучуйтеся, якщо день видасться вам нелегким. Бережіть сили. Зверніть увагу на оточуючих вас людей – не виключено, що, захопившись своїми ідеями і прагненням до матеріального благополуччя, ви зараз втрачаєте можливість, про яку давно мріяли. У спілкуванні зберігайте спокій, уникайте нагнітати атмосферу. Вірогідні суперечки з колегами або начальством. Постарайтеся знайти компроміс – і все буде гаразд. Сьогодні не виключені невеликі проблеми зі здоров’ям.

РАК

Якщо в попередні дні ви вберегли себе від дурниць, то зумієте по-новому поглянути на минулі події і зробити правильні висновки. В результаті ви відчуєте повноту життя і бажання діяти. Зараз ви будете здатні доставити багато приємних хвилин і собі, і всім оточуючим.

ЛЕВ

Сприятливий день – день рівноваги, гармонії з навколишнім світом, справедливості. Вдалий час для ділових операцій – ви з успіхом зможете реалізувати себе у підприємницькій діяльності, хоча особливих фінансових прибутків чекати не доводиться. День сповнений нових зустрічей, несподіваних знайомств, що зумовить певні зміни у вашому оточенні: поява нових людей прискорить просування вашого проекту або, навпаки, дозволить вам брати участь в нових проектах.

ДІВА

Сприятливий день. Ви з успіхом зможете реалізувати себе в підприємницької, фінансової діяльності та у сфері мистецтва. Активізуються партнерські відносини. У поведінці переважатиме прагнення до порядку і деякий прагматизм в емоціях: емоції розкладені по поличках – для кого яка. Вся ваша діяльність буде спрямована на досягнення швидких результатів.

ТЕРЕЗИ

Критичний день. Ситуація буде складатися зовсім не так, як передбачалося. Не виключена випадкова травма або хвороба, які можуть перешкодити виконанню намічених справ. Сьогодні будьте гранично обережні в стосунках з партнерами. Краще не проявляйте зайвих амбіцій, і ваші стриманість і тактовність будуть згодом оцінені по достоїнству. Увечері можливі приємні події і новини.

СКОРПІОН

День сприятливий для нових починань у всіх сферах життя. Всі справи, розпочаті сьогодні, будуть успішно розвиватися. Але пам’ятайте, що запаморочливі успіхи можуть привести до самообдурення. Ваші амбіції, зарозумілість і відчуженість принесуть багато неприємностей. Контролюйте прояв сили і категоричності. Ці якості можуть викликати роздратування навколишніх.

СТРІЛЕЦЬ

Прямолінійність у судженнях або імпульсивність у вчинках може негативно відбитися на відносинах з близькою людиною. Можливо, ваша захопленість і прагнення до матеріального благополуччя закрили від вас справжній стан справ. Постарайтеся знайти компроміс – і все буде гаразд.

КОЗЕРІГ

Активізуються партнерські відносини. У поведінці переважатиме прагнення до порядку і деякий прагматизм в емоціях і відносинах. Не слід очікувати від будь-якої діяльності швидких результатів.

ВОДОЛІЙ

День символізує обмани, наклеп. Будь-яке рух вперед буде уповільнено. Не слід займатися ризикованими підприємствами або пускатися в явні авантюри. Постарайтеся зберігати спокій. Імовірність проблем зі здоров’ям дуже велика. Хвороби у багатьох Водоліїв можуть бути в крайньому ступені небезпечні.

РИБИ

День сприятливий для великих придбань, проведення святкових заходів, організації концертів і виставок, творчих зустрічей. Ймовірно, що ваш будинок буде наповнений цікавими людьми. Якщо ваші плани виявляться переконливими і перспективними, то ви можете залучити до своєї діяльності надійних партнерів. Спілкування може бути плідним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкрасивіший чоловік світу з Прикарпаття розповів, як полонити його серце. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X