WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або Гороскоп на 27 листопада для всіх знаків зодіаку

26.11.2018, 21:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 27 листопада. День гарний для проведення виставок, презентацій, свят, виїзних заходів, рекламних акцій, розвиваючих ігор з дітьми. Вдалий момент для виступів, театралізованих вистав, популяризації наукових ідей і прогресивних тенденцій, спілкування з впливовими людьми. Удача чекає педагогів, журналістів, артистів, режисерів, програмістів, представників політики і шоу-бізнесу. Для тих, хто шукає істину, стануть кумирами конкретні оратори, що володіють харизмою і авторитетом.

 ОВЕН

Сприятливий день для звернення до начальства, в державні установи або громадські організації. Ваш ентузіазм і діловитість змусить партнерів піти на співпрацю. Можливо вчинення комерційних операцій, які в недалекому майбутньому принесуть бажаний результат. Для працівників бюджетної сфери не виключено деяке переміщення вгору по службових сходах. У другій половині дня можливі ускладнення взаємовідносин з-за дій одного з домочадців.

 ТЕЛЕЦЬ

У цей день сприятливі будь-які поїздки, нові знайомства, зустрічі зі старими друзями. Однак все це потребує значних коштів. Так-то виміряйте свої можливості заздалегідь. Нові плани зажадають від вас активності, розширення кола знайомств. Постарайтеся утриматися від офіційності і натягнутості в поведінці.

 БЛИЗНЮКИ

Ймовірний конфлікт з близькими людьми прийде до вирішення завдяки вашим дипломатичним талантам. Увечері постарайтеся не занурюватися повністю в свої особисті інтереси і улюблені заняття, інакше це призведе до нового конфлікту. Залиште місце для спілкування.

 РАК

Поїздки, подорожі та придбання зажадають значних грошових коштів. Так що виміряйте свої можливості заздалегідь. А нові плани зажадають від вас активності, розширення кола знайомств, встановлення ділових контактів. Крім того, вам доведеться постаратися і для досягнення гармонії у власному будинку.

 ЛЕВ

День обіцяє бути яскравим і незабутнім. Доброта і великодушність допоможуть встановити довірчі відносини з партнерами. День сприятливий для подорожей, поїздок, фізичних навантажень, активного відпочинку, водних процедур. Поєднання планет несприятливо для торгових і комерційних операцій.

 ДІВА

День обіцяє бути яскравим і незабутнім. Ви відчуєте легкість і невимушеність. Будинки запанує повне взаєморозуміння. Використовуйте будь-яку можливість для подорожей, поїздок і прогулянок. З’явиться можливість переосмислити минуле і створити вдалі плани на майбутнє. Сприятливий період для зачаття.

 ТЕРЕЗИ

У цей день можливі зміни, контакти і нові знайомства. Але остерігайтеся виникнення залежності. Сьогодні ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги загальне пригнічений стан і деяку нервозність як відгомін попереднього дня. Подумайте про зміцнення свого здоров’я, прислухайтеся до власної інтуїції і уникайте неприємного спілкування.

 СКОРПІОН

В результаті того, що ви впораєтеся з труднощами попередніх днів, вам вдасться помітно поліпшити матеріальне становище і стосунки з близькими людьми. У цей день вас очікують ділові та особисті побачення, а також оформлення важливих паперів. Можливо навіть серйозну пропозицію від коханої людини.

 СТРІЛЕЦЬ

День сприятливий для гармонійних сімейних відносин, вступу в шлюб, зачаття. Бажання перевернути світ, а також невміння розслабитися приведуть до проблем зі здоров’ям або до дрібних непорозумінь із зовнішнім оточенням, наприклад з сусідами. Бажання змін зумовить планування нового подорожі або призведе до нового знайомству з цікавою людиною.

КОЗЕРІГ

Зірки попереджають про небезпеку для здоров’я або агресії з боку недоброзичливців. Існує небезпека наклепу або ускладнення відносин в особистому житті. Будьте обачні у спілкуванні, не тримайте до себе ненадійних людей, уникайте нових знайомств. Проявіть стриманість в обіцянках або зобов’язання. Уважно поставтеся до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

 ВОДОЛІЙ

Хороший день для планування нових справ. Не упускайте ініціативу зі своїх рук і ні в якому разі не відступайте назад. Чи не розслабляйтеся і не відволікайтеся на другорядні завдання. Згаяний зараз дуже важко буде надолужити в майбутньому.

 РИБИ

Критичний день. Ваша нервозність і емоційна сприйнятливість сьогодні досягнуто межі. Багато Риби будуть схильні до різних випробувань, фатальним ударам і примхам долі. Вам доведеться навчитися справлятися зі своїми емоціями і робити попереджувальні дії проти негативних проявів з боку вашого оточення. Уникайте з’ясування відносин з близькими людьми. Самопочуття може різко погіршитися, тому проведіть день вдома, зробивши всіх заходів профілактики проти хронічних захворювань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історичний бойовик “Король Данило” переросте у серіал: в Івано-Франківську розповіли деталі про фільм

26.11.2018, 21:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X