WestNews.com.ua

Так склалися зорі, або Гороскоп на 4 лютого для всіх знаків зодіаку

03.02.2019, 21:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на суботу, 4 лютого. День посилює інтерес до популярних персон, до представників неформальних організацій, нових течій, прикордонних областей знань. Піком дня може стати новина, відкриття, прогноз, оригінальне заяву, свіжа ідея. Дасть резонанс публікація матеріалів, лист, пропозиція, дебютна мова. Колективна акція буде успішніше, якщо у неї є лідер, рупор. Значний день для політиків, популяризаторів знань, блогерів.

ОВЕН

Напружений день, який пройде під знаком невірності, обману, помилкових обіцянок. Щоб уникнути розчарувань, звертайте увагу на справах, пов’язаних з грошима або оформленням документів.

 ТЕЛЕЦЬ

День не обіцяє особливих злетів. Обережно ставитеся до будь-яких колективних дій. Ілюзорність і нереальність планів може призвести до фінансових втрат. Не покладайтеся на чужу думку – намагайтеся приймати самостійні рішення. Якщо вам має бути тривала поїздка, сміливо пускайте в шлях. Початок тижня сприятливо для подорожей.

 БЛИЗНЮКИ

Будьте готові до серйозних проблем з друзями або близькими людьми. Уникайте любовних пригод: вас чекає обман або розчарування. Якщо це можливо, проведіть більше часу на свіжому повітрі. Ваш енергетичний потенціал значно зріс, і вам вдасться використовувати свої здібності для самовираження і поліпшення обстановки в сім’ї.

 РАК

Необхідно зануритися з головою в роботу, з нею можуть бути деякі ускладнення. Професійна діяльність потребує великих зусиль, свіжого погляду на звичні обов’язки, нових рішень. Чітко і докладно продумайте план дій на цей день. Можна звернутися зі своїми пропозиціями до начальства, яке буде до вас прихильно, головне – не робити грубих професійних помилок.

 ЛЕВ

Щоб уникнути прикрощів або фінансових втрат, звертайте увагу на справах, пов’язаних з грошима, з покупками або з оформленням документів. Вірогідні розчарування в особистому житті, пов’язані зі зрадою партнера або розривом відносин через образу або ревнощів.

 ДІВА

Напружений день. Робота зажадає великих зусиль, нестандартного погляду на звичні обов’язки, неординарних рішень виникаючих проблем. Зірки попереджають, що період випробувань для вас ще не закінчився. Ймовірна підтримка і розуміння людей, яких ви не вважали своїми союзниками. Другу половину дня краще провести поза домом. Вам корисні прогулянки, в результаті ваш настрій покращиться, а це не може не радувати членів вашої сім’ї.

 ТЕРЕЗИ

Ваш енергетичний потенціал значно зросте, посилиться аура. Можливо, вам вдасться реалізувати задумане. Але не потрібно ставити перед собою глобальні завдання. Уникайте ризикованих підприємств і любовних пригод, перевантажень або невиправданого ризику. Існує ймовірність загострення хронічних захворювань.

 СКОРПІОН

День несприятливий для здоров’я. Можливо легке нездужання, простуда. Другу половину дня проведіть вдома. Рекомендуються загальні профілактичні, оздоровчі заходи, акупунктура, безконтактний масаж. Уважно поставтеся до харчування, воно повинно бути раціональним.

 СТРІЛЕЦЬ

Робота зажадає великих зусиль, нестандартного погляду на звичні обов’язки, неординарних рішень виникаючих проблем. У сфері професійної діяльності вірогідні несподівані труднощі або збіг несприятливих обставин. Не приймайте ситуацію близько до серця і нічого не робіть: сьогодні будь-які ваші зусилля не принесуть бажаних результатів. Займіть вичікувальну позицію. Вірогідні підтримка і розуміння людей, яких ви не вважали своїми союзниками. Будьте готові до серйозних проблем з друзями або близькими людьми.

КОЗЕРІГ

Небезпечний день. Постарайтеся не розгортати ніяких грандіозних проектів, не довіряйте обіцянкам і запевненням. Сьогодні ваша обережність і завбачливість виявляться як не можна до речі. Завдяки заступництву Венери, імовірний успіх у сексуальній сфері. Однак чоловіки-Козероги повинні пам’ятати про те, що, закохані, вони втрачають будь-яку обережність і розсудливість. Вас може очікувати розчарування.

 ВОДОЛІЙ

День сприятливий для прогулянок, контактів, подорожей. Природжена прагнення до змін багатьом Водоліям вдасться вирішити саме зараз. Ймовірно, що вас накриє хвиля пригод і нових інтересів. Велике задоволення ви отримаєте від зміни обстановки. Можливо, вам вдасться зав’язати кілька нових ділових знайомств, які будуть багато значити у вашому житті.

 РИБИ

День покаяння, смирення, підпорядкування. Сприятливо відвідування храму, підвищення духовного рівня, очищення організму. Віддайте перевагу вашим домашнім справам, відвідайте своїх забутих друзів або родичів. Корисно визнавати свої помилки. Вкрай небажані сексуальні зв’язки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська співачка повторила звабливий образ відомої франківчанки. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X