Так склалися зорі, або Гороскоп на 9 листопада для всіх знаків зодіаку

08.11.2018, 21:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 9 листопада. Є ризик дезінформації, в тому числі, в нових напрямках. Можлива ланцюг непорозумінь, спотворень, випадковостей, помилкових збігів, чуток і пліток, плутанина в наукових, медичних, соціально-політичних питаннях. Легко помилитися, заблукати, щось переплутати, забути. Може зрости схильність до забобонів, віра в прикмети, сентиментальність, довірливість. Старі помилки можуть нашарується на нові. Не варто оформлювати резюме, заявку, візу, диплом, затверджувати кандидатуру вчителя, учня, юриста, попутника, перекладача.

 ОВЕН

Сьогодні домашні клопоти поглинуть вас повністю. Побутові проблеми вийдуть на передній план. Прорахуйте свої можливі витрати і реальні доходи: це допоможе вам ефективно вирішити всі господарські справи. Досвід друзів і близьких надасть незамінну допомогу. День вдалий для придбань, і розпочаті раніше клопоти з нерухомістю завершаться вдало. Близькі люди нададуть вам підтримку і допомогу, і ви ще раз переконаєтеся в їх відданості. Відправляйтеся за місто, прогуляйтеся по лісі – там ви зможете добре відпочити і набратися сил.

 ТЕЛЕЦЬ

У цей день можливі розбіжності з близькою людиною. Такт і довірливе ставлення не дадуть проявитися ревнощів або образі. Можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Слід уникати поїздок, а домовлені зустрічі перенести на інший день. Не рекомендується укладати угоди або здійснювати дорогі покупки: ви втратите більше, ніж придбаєте.

 БЛИЗНЮКИ

Сатанинський день, пов’язаний з спокусами плоті, придушенням світлого початку. Будьте обережні – не йдіть на поводу у емоцій. Якщо в цей день вас чекає поїздка, будьте обережні. Існує ймовірність травми.

 РАК

Сьогодні можливі різкі зміни настроїв. Ваше честолюбство може перейти в упертість, енергійність – у внутрішнє напруження, а зовнішня активність – в натягнутість відносин з оточуючими. Вам піде на користь відвідування храму. Якщо фінансове становище дозволяє, пожертвуйте частину своїх грошей церкви, не забудьте і про жебраків. В недалекому майбутньому ви самі зможете переконатися в істинності прислів’я «Що посієш, те й пожнеш».

 ЛЕВ

Зайва довірливість або наївність в життєвих питаннях можуть привести до помилок в роботі або створити перешкоди на шляху до наміченої мети. Зірки радять бути уважними з партнерами і не покладатися на думку сторонніх людей. Запорука успіху – спілкування з надійними партнерами і відмова від ризикованих операцій.

 ДІВА

Сьогодні ви можете відчути себе чарівними. Це почуття переросте в упевненість в своїх силах. Але не варто перебільшувати свої можливості. Ваша зовнішня черствість може розглядатися близькими як небажання зрозуміти один одного, що призведе до неприємностей у відносинах. Особисте життя наповниться тривогами, протиріччями і взаємним невдоволенням. Постарайтеся наближати до себе тільки гідних вашої уваги людей і оточувати їх теплом і турботою.

 ТЕРЕЗИ

Суперечливий день. Можливі різкі зміни настроїв. Ваше честолюбство може перейти в упертість, енергійність – у внутрішнє напруження, а зовнішня активність – в натягнутість відносин з оточуючими. Рекомендується відвідування храму, активна допомога ближнім.

 СКОРПІОН

Вдалий день, сприятливий для успішного завершення розпочатих справ, планування і початку нового кола у вашій діяльності. Щоб утримати удачу, визначте межі своїх досягнень. Ви зможете відчувати себе на висоті в особистому житті. Ваша щирість і мудрість зможуть розташувати до вас багатьох людей. У любові довіряйте першому враженню і інтуїції.

 СТРІЛЕЦЬ

Сприятливий день для спілкування, укладення шлюбу, сімейних відносин, любовних пригод. Не виключено, що жінки-Стрільці сьогодні зможуть спробувати свої сили у суспільстві, бути в центрі уваги. Постарайтеся стримати екстравагантність – вас можуть неправильно зрозуміти. Чоловіків-Стрільців очікують фінансові втрати, пов’язані швидше за все з невгамовним прагненням до ризику.

КОЗЕРІГ

Не виключено, що сьогодні вам вдасться реалізувати намічені на день плани, проте велика ймовірність конфліктних ситуацій з партнерами або начальством, в результаті яких ви можете постраждати. Проявляйте обачність: плітки і злі язики постараються вам нашкодити. Не втручайтеся в чужі розмови, а тим більше в суперечки.

 ВОДОЛІЙ

Сприятливий день для прийняття важливих рішень, початку нової діяльності. Можливо, у вас з’явиться бажання що-небудь змінити в житті. Ви зможете успішно довести до кінця розпочаті справи. Але не квапте події. Ваша неповторність і загадковість залучать представників протилежної статі. Ймовірно відновлення старих серцевих прихильностей, про яких ви ніколи не забували.

 РИБИ

День символізує протиріччя активного і пасивного почав. Рибам буде складно розібратися в подвійній ситуації. Ймовірні різкі зміни настрою. У цей день не рекомендується вирішувати важливі питання, працювати з важливими документами. Головне – остаточно визначитися в своїх діях і бажаннях. У другій половині дня можливі романтичні зустрічі. Але Риби виявляться дуже складними партнерами, тому що не зможуть швидко адаптуватися і не погодяться на компроміси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанка стала музичним продюсером церемонії нагородження премії “М1 Music Awards”. ВІДЕО

08.11.2018, 21:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X