Так склалися зорі, або Гороскоп на 16 травня для всіх знаків зодіаку

15.05.2019, 21:52  |  Автор:   Власенко Власта

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на 16 травня. 

 ОВЕН

Напружений день. Зірки попереджають, що сьогодні будь-яку справу в сфері професійної діяльності зажадає від вас максимуму зусиль. В особистих стосунках відкиньте будь-які сумніви і дозвольте почуттю впевненості повністю оволодіти вами. Венера протегує сміливості

 ТЕЛЕЦЬ

День сприятливий для початку нової справи, подорожей, кар’єри. Рішуче приступайте до здійснення своїх планів – зірки обіцяють успіх у всіх починаннях. Будьте стриманіше у витратах – ви ризикуєте втратити гроші. Подумайте, як проведете вихідні дні, так як вони можуть виявитися для вас дуже важливими.

 БЛИЗНЮКИ

Магічний день. Успіх сьогодні буде супроводжувати тим, хто самостійно осмислив і тільки потім реалізував план дій. Можливо, з’явиться бажання з ким-небудь поділитися враженнями і обговорити з ним свої проблеми. Зірки попереджають, що це може принести розчарування. Несприятливий день для звернення до начальства або в громадські установи, для зміни роботи або прийняття важливих рішень. Вірогідні конфлікти з незнайомими людьми, пожежа або зіткнення з недругом. Увечері можливий візит гостей або родичів.

 РАК

Можливий візит гостей, родичів. Тримайте двері будинку відчиненими. Приїзд не буде для вас занадто обтяжливим, так як їх поява приємно для вас. Щоб уникнути конфліктних ситуацій зі старшими проявіть максимум терпіння і такту.

 ЛЕВ

Напружений день. Можливо погіршення фінансового становища: програш в азартних іграх, несподівані витрати, пов’язані з дітьми, або втрата цінної речі. Зірки застерігають жінок-Львів від ілюзій стосовно супутнику: романтичне побачення може принести муки ураженої гордості. Чоловіків-Львів чекає неприємна зустріч або звістка, яке призведе до негативних змін в особистому житті. Зірки попереджають, що сьогодні будь-яку справу в сфері професійної діяльності зажадає від вас максимуму зусиль.

 ДІВА

Напружений день. Але зірки не радять дуже старатися, так як те, що здається складним, насправді виявляється легким. Відкиньте будь-які сумніви і дозвольте почуттю впевненості повністю оволодіти вами. Упевнено йдіть до своєї мети. У другій половині дня постарайтеся уникнути непотрібних суперечок і конфліктів.

 ТЕРЕЗИ

Напружений день, який пройде під знаком перевірки життєвих принципів і світогляду. Можливо, вам і сьогодні доведеться відстоювати свої погляди, захищати власні інтереси. Намагайтеся не потрапляти під чиїсь поганий вплив. У другій половині дня можливе погіршення настрою і самопочуття.

 СКОРПІОН

Події цього дня можуть мати несприятливий вплив на нервову систему і психіку, викликаючи підвищену збудливість і дратівливість, що може привести до невмотивованих сварок. Очевидно, це результат дуже насиченого тижня, повною різноманітних вражень і переживань.

 СТРІЛЕЦЬ

Напружений день, який пройде під знаком перевірки життєвих принципів і світогляду. Неприємні звістки або хибні уявлення про партнерах можуть привести до помилок і непорозумінь в роботі. Вірогідні фінансові втрати. Не виключено невелике розчарування в особистому житті.

КОЗЕРІГ

Напружений день. Успіх вам гарантований тільки в тому випадку, якщо ви зумієте правильно оцінити ситуацію і переконати оточуючих у своїй правоті. Але не намагайтеся діяти з позиції сили – удавана м’якість, винахідливість і тонка дипломатія вірніше приведуть до успіху.

 ВОДОЛІЙ

Сьогодні вас чекає емоційний підйом. Поступово зросте сексуальна енергія, особиста чарівність. На жаль, у другій половині дня можливі неприємності в спілкуванні зі старшими родичами. Уникайте непримиренного протистояння, шукайте компроміс – і все стане на свої місця.

 РИБИ

День може бути багатий на несподівані сюрпризи, приємні і не дуже. Уникайте всіляких сутичок, не вступайте в дискусії і сварки. Успіх буде сприяти тим Рибам, які зможуть поєднати в собі впевненість з хорошою інтуїцією і глибоким розумінням людської сутності. Другу половину дня присвятіть активного відпочинку з дітьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірковий франківець поділився архівним фото своєї мами

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X