WestNews.com.ua

“Така кваліфікація – небажання виплачувати компенсацію за загибель на передовій”, – рідні померлого бійця з Прикарпаття. ВІДЕО

27.03.2019, 18:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську поховали загиблого в зоні ООС 19-річного бійця 10-ї гірсько-штурмової бригади Артура Бурлаку.

В офіційних зведеннях про загибель бійця повідомлялося, що він загинув від кулі снайпера. У свідоцтві про смерть вказали про необережне поводження зі зброєю, інформує WestNews. Хлопець збирався додому на ротацію. Служив за контрактом. 15 березня йому виповнилося 19 років. За відмінне несення служби солдату Артуру Бурлаці мали присвоїти звання сержанта. Побратими кажуть, що загинув під час бою від кульового поранення в голову. Відстрілювався з кулемета, коли прилетіла куля снайпера.

Натомість, військові чиновники у свідоцтві про смерть, яке передали батькам загиблого після похорону, написали про причину загибелі так – “внаслідок необережного поводження зі зброєю від кульового поранення в голову“.

“На цей час прокуратура проводить розслідування за місцем розташування військової частини. Трактування причини смерті попереднє”, –  запевнив військовий комісар Івано-Франківська Ігор Сорокопуд. 

Рідні вважають, що причина такої кваліфікації – небажання виплачувати компенсацію за загибель на передовій. А це понад 600 тис. гривень.

Військові стверджують, що не мають наказу не виплачувати родині компенсації. Детальніше – у сюжеті “Фактів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську проводять в останню путь 19-річного героя Артура Бурлаку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X