Тарас Виноградник:” Вибір має бути розумним, виваженим і оправданим”

19.07.2019, 23:12  |  Автор:   Власенко Власта

Виборчі перегони заполонили всю країну. Інформаційний простір переповнений скандалами, інтригами та перепалками між різними лідерами політичних партій та їхніми прибічниками. Тарас Виноградник, кандидат у Народні депутати по мажоритарному округу №86 і центром у місті Долина, висловив свою думку щодо перебігу виборчого процесу в Україні. 

– Розкажіть детальніше про ваші враження від виборчої кампанії? 

– Вибір, й власне, вибори – це цікавий процес. Для когось це гра, боротьба за життя чи думки, а що ж буде завтра. Ще більше азарту додає те, що все це відбувається в досить зжаті терміни. Ми всі розраховували, що вони відбудуться в жовтні, але волею долі, відбуваються в липні. Тому дуже мало часу для кандидатів, аби досягнути кожного населеного пункту, зустрітися з виборцями, обговорити програми чи, в кінці кінців, просто об’їхати кількість населених пунктів. Адже на окрузі 139 виборчих дільниць. За даний місяць часу, від періоду реєстрації до сьогоднішнього дня, я провів близько 3000 зустрічей; побачив 6000 пар очей, рукостискань. Це дуже гарно, але, в той же час є неприємні моменти. Багато моїх колег пишуть і відображають це в соціальних мережах… Відбувається руйнування або пошкодження агітаційних виборчих наметів, бігбордів…

Чи припините свою політичну, партійну чи , зокрема,благодійну діяльність після виборів?

Не припиню. Цього року Народний Рух України святкує своє 30-річчя, тому ми маємо гідно продовжувати справу Чорновола, щодо благодійної…Ну це справа честі і гідності кожної людини зокрема, тому це я буду робити взагалі незалежно ні від чого.

Свою історію Народний Рух України розпочав з культурно-наукового товариства “Рух”, тоді він об’єднував по всій країні людей, які хотіли бачити Україну незалежною. Нині найстаріша партія нашої держави переживає відродження?

Дивіться, Івано-Франківська крайова організація Народного Руху була однією з перших. Цього року, повторю, вона відзначатиме 30-ліття від часу створення.

Новий потужний поштовх до розвитку і активної діяльності Крайова організація отримала , коли до команди прийшли нові прогресивні рухівці, почали оновлюватися та оживати осередки партії на Івано-Франківщині.

Сьогодні, за нашого сприяння, Народний Рух підтримує розвиток культури, освіти та спорту на Прикарпатті. Для молоді проводяться освітні активності, спортивні заходи та благодійні кінопокази, сходження на вершини,  а також молодіжні табори. Рух знову об’єднує людей так, як це було 30 років тому.

 Зазначу, що нині на Прикарпатті налічується 20 районних осередків Народного Руху у всіх районах та містах обласного значення. Загалом кількість прихильників партії на Івано-Франківщині постійно збільшується і становить уже більше 2 000 осіб.

Тому  я би хотів, щоб при цих виборах з нами було багато людей, які знають, що Україна починається з українського, а не з російського, угорського, польсько чи німецького. Українці в парламенті – це означає, що Україна буде!

Але знаєте що в цих виборах найцікавіше?

Далі  – дивіться у сюжеті “Галичини”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Жодних преференцій політичним силам

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X