WestNews.com.ua

Таємне стає явним: усе, що ви хотіли дізнатися, але боялися запитати про новий міст на Пасічній. ФОТО

02.08.2019, 13:32  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні на наймасштабнішому будівельному об’єкті міста – новий міст в Пасічну – так званий «день відкритих дверей». Кожен охочий може навідатись та оглянути стан робіт з 10:00 до 18:00.

Усі потрібні заходи безпеки дотримано, на цей день будівельні роботи призупинені. А перед тим міський голова Руслан Марцінків скликав брифінг на будівництві, щоб обговорити актуальні питання, які виникають в медіа стосовно цього проекту.

«Скликали пресконференцію з приводу різних дискусій, які відбуваються щодо мосту. Було багато спекуляцій, тому проводимо такий захід, щоб відкрито поговорити про все. Надзвичайно важливо розуміти, що будівництво моста у комплексі складається з трьох частин. Зараз ми на першому етапі – зведення самого полотна мосту. Наступні два – розв’язка на Надрічній та будівництво дороги на Хіміків. До реалізації цих двох етапів ще не приступали» – наголосив Руслан Марцінків.

Про ПКД першого етапу

Проектно-кошторисна документація виготовлена у 2016 році (за актуальними цінами на той час). Генеральний проектант – ТОВ «Львівський будівельний холдинг». У 2017 році відбувся тендер. Заявлена вартість моста (йдеться про перший етап робіт — сам міст без розв’язки та вул. Хіміків) — 206,6 млн. грн.Переможець торгів — «Мостобудівельний загін – 112» – запропонував ціну 120 млн. грн.

З початком будівництва у проект були внесені певні корективи. Не могли посадити палі на проектну відмітку, якої вимагає особливість регіону (сейсмічність, ймовірність паводків). Тому забивні палі замінили на буронабивні, які з легкістю проходять через глинясті ґрунти. Як наслідок – залізобетонну конструкцію замінили суцільною металевою.

Така конструкція має низку переваг: вона легша, сучасніша, простіша в обслуговуванні, має довший термін експлуатація (гарантія – 50 років, мінімальний термін експлуатації – 80 років). Варто наголосити, що всі рівні безпеки збереглись. Надійність підтверджена експертними звітами. Несучі конструкції ті самі і вага їх така ж, просто відмовились від бетонної плити.

Про вартість першого етапу

Існує думка: вартість мосту зросла вдвічі і більше. Це – неправда! Станом на сьогодні ціна зросла на 58 млн. грн. і не перевищує заявленої вартості проекту. Перш за все, більш як вдвічі зросла вартість металу, а це – основна маса конструкції. У 2016 ПКД стартувало з ціною 34 тис. грн/тонна, сьогодні спецсталь купують за 82 тис. грн/тонна для цього об’єктуа ринкова ціна металу взагалі зросла майже в 4 рази і становить нині 120-135 тис. грн/тонна. Причиною подорожчання також став ріст мінімальної зарплати, вартості енергоносіїв, палива, будівельних матеріалів тощо.

«Цей міст будуємо за власний кошт, тільки з міського бюджету. Ми звертаємось до уряду раніше, але підтримки так і не надійшло. Будемо звертатись вже до нового кабміну. Важливість цього об’єкту для міста величезна. Адже старий міст потребує капремонту, якого не мав ще з часів свого відкриття – 1972 року! Як тільки збудуємо новий міст, треба буде терміново ремонтувати старий», – розповів міський голова.

Про ширину моста

В мережі побутує міф, що міст завузький. Трохи параметрів на спростування цієї тези: ширина моста – 14 метрів, проїжджа частина – 9,5 метрів, дві смуги руху – по 3,75 метри, дві смуги безпеки – по 1 метру(для позаштатних ситуацій: ДТП, рух спецтранспорту), передбачені пішохідні та велодоріжки. Ширшим міст не дозволяє зробити ні вузька вулиця Хіміків, ні розв’язка на Надрічній.

Зі слів начальника управління капітального будівництва Романа Галіпчака, у перспективі треба будувати ще один міст в Пасічну, десь зі сторони Загвіздя. Місто також має готовий проект моста зі сторони базару «Анатоль» в сторону Клузова, Ямниці. Це великий проект, ідея якого з’явилась ще за каденції попередньої влади. Але на сьогодні цим проектом місту займатись нерентабельно.

Вартість його реалізації – понад 1 млрд. грн., і це питання не міста. Ні один мешканець Пасічної не буде їхати через Ямницю додому чи на роботу. Якщо є охочі його реалізувати, є фінансування держави, можна втілювати, щоб розвантажити транзитний транспорт, який їде через Івано-Франківськ.

Про розв’язку на Надрічній

Наступний етап проекту – розв’язка на Надрічній. Проектно-кошторисна документація виготовлена цього року, враховуючи всі актуальні ринкові показники (вартість металу, зарплата, ціна енергоносіїв та будматеріалів). ПКД отримало позитивну експертну оцінку, пройшло всі рівні погоджень. Кошторисна вартість – 329 млн. грн. Якою буде вартість цього етапу робіт, сказати важко, адже ще не відбувся тендер.

Проект розв’язки включає не лише будівництво з’їзду та виїзду на міст. Враховано також організацію дорожнього руху на ділянці від старого мосту на вул. Галицькій і майже до залізничного переїзду. Розв’язка охоплюватиме виключно землі комунальної власності. Отож, не потрібно викуповувати ділянок.

У мережі мали місце ідеї альтернативного проекту розв’язки. Однак втілити їх майже неможливо з різних причин. Перш за все тому, що з дотриманням потрібних радіусів та нахилів, розв’язка вийде на приватні землі або міський цвинтар.

Про стан будівництва

Сьогодні громада також має можливість поспілкуватись з керівником фірми-підрядника «МЗ-112» Сергієм Порожнюком. Він зазначив, що наразі змонтовано 235 метрів конструкції. Загальна довжина – 322 метри.  Зараз ще мають закупити 500 тонн металу, тоді продовжать насування конструкції. Загальна вага мосту – 1760 тонн. Пропускна здатність – 2,5 тисяч тонн. Міст стійкий до затоплення завдяки міцним опорам, які пережили вже три повені. Зверху на металевій основі зроблять робить гідроізоляція, тоді – асфальтне покриття.

Про вулицю Хіміків

Останній, третій етап реалізації проекту – вул. Хіміків. Передбачає будівництво дороги та встановлення світлофорного об’єкту. Роботи планують розпочати у 2020 році. Це завершальний етап будівництва моста в Пасічну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Галопом по районах, або “Чорна п’ятниця” проінспектувала віддалені вулиці Франківська. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X