ТАЙМ-АУТ: Переможна серія “Говерли”, бойова нічия “Урагану”. ВІДЕО

WestNews пропонує спортивний дайджест вік-енду  (26-27 листопада).

Зокрема, вашій увазі, результати за участю представників Івано-Франківська у професійних лігах – БК «Говерла» та НФК «Ураган», а також підсумки чергового туру обласної міні-футбльної першості та Кубку міст та районів Івано-Франківщини з футболу.

ФУТБОЛ. КУБОК МІСТ ТА РАЙОНІВ ОБЛАСТІ.
Відбулись матчі-відповіді стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років.

У підсумку за сумою двох матчів боротьбу за Кубок продовжують представники Косівського, Городенківського, Богородчанського і Коломийського районів.

Кубок чемпіонів міст та районів області.
1/4 фіналу – матчі-відповіді.
27 листопада (неділя).
“Сокіл” (Голинь) – “Кремінь” (Пістинь) – 0:4 (перша гра 0:2)
“Обрій” (Чернятин) – ФК “Тяпче” (Тяпче) – 3:0 (перша гра 2:3)
“Козацький Острів” (Чорнолізці) – “Отрада” (Глибівка) – 0:2 (перша гра 1:1)
ФК “Угорники” (Угорники) – ФК “Липівка” (Липівка) – 2:2 (перша гра 5:3).

derbi

БАСКЕТБОЛ. ВИЩА ЛІГА. 4 ТУР.
У рамках 4-го туру чемпіонату Вищої ліги України з баскетболу івано-франківська «Говерла» здобула дві домашні перемоги над южненським «Хіміком-2».

В обох поєдинках інтрига трималася тільки перші 20 хвилин. Надалі – підопічні Павла Піскарьова доводили свою перевагу над молодшими суперниками. В першому випадку – закидали кошик «хіміків» з дальньої дистанції (дев’ять  дальні кидків реалізували на двох Андрій Калашніков та Кирило Подковиров), а в недільній грі – успішний результат визначив швидкий командний баскетбол, а також чудова гра центрового Романа Гуменюка.

Свої наступні матчі «Говерла» проведе 17-18 грудня. До Івано-Франківська в рамках 5-го туру завітає «Львівська Політехніка».

26 листопада. «ГОВЕРЛА» – «ХІМІК-2» (Южне) – 85:69 (19:21, 23:23 24:14, 19:11)
«Г”: Калашников (17 + 8 + 3 передач перехоплення), Подковиров (13), Юрченко (12 + 14 підборів), Серпилін (12), Гарбарчук (9).
27 листопада. «ГОВЕРЛА» – «ХІМІК-2» (Южне) – 95:68 (26:23, 20:22 32:11, 17:12)
«Г»: Гуменюк (17 + 13 підбирань + 4 передачі), Серпилін (15), Подковиров (14), Коровяков (13 + 6 передач), Калашников (9 + 8 передач), Белла (8).

Турнірне становище:
1. «ГОВЕРЛА» – 9 перемог/1 поразка; 2. «Хімік-2» – 6/4; 3. «Львівська Політехніка» – 6/2; 4. «Тернопіль-ТНЕУ» – 5/3; 5. «БК-93 ОШВСМ» – 2/4; 6. «Черкаські Мавпи-2» – 0/8; 7. «ДОС ДЮСШ-ДОР» – 0/6.

28-11-bas

ФУТЗАЛ. ЕКСТРА-ЛІГА. 10 ТУР.
Івано-франківський “Ураган” до гри з “Локомотивом” ще жодного разу в цьому сезоні не програвав у рідних стінах і не хотів це робити зараз.

Втім, вже на початку матчу трохи курйозний гол від Свірідова на 11-й хвилині трохи під корегував плани “драконів”. Виправити своє становище у першому таймі підопічним Івана Скіцка не судилось. Однак, вони це зробили у другій 20-хвилинці. Спочатку Сімка майже на початку другого тайму зрівняв рахунок. А потім, коли вже минув екватор тайму, харків’яни привезли у свої ворота пенальті, який реалізував Павленко.

Проте, “залізничники” все-таки змогли проявити характер, і на 38-й хвилині Дмитро Сорокін врятував “Локо” від поразки – 2:2. Таким чином, і “Ураган”, і “Локомотив” залишилися “при своїх” очках, але від “ХІТа”, як стало відомо трохи згодом, ще більше віддалились. У наступному турі «дракони» гостюватимуть у Львові (11 грудня), а згодом, прийматимуть на власному майданчику лідера першості – «Хіт» (17 грудня).

“УРАГАН” (Івано-Франківськ) – “ЛОКОМОТИВ” (Харків) – 2:2 (0:1)
Голи: Сімка (23), Павленко (32, пенальті) – Свірідов (11), Д.Сорокін (38).
Попередження: Біров (11), Горбатий (33) – О.Сорокін (28), Білоцерківець (30), Сірий (32).
«У»: Біров – Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма – Павленко, Коваль, Микитюк, Пелех – Горбатий.

Турнірне становище
: 1. «ХІТ» – 30 очок; 2. «Локомотив» – 20; 3. «УРАГАН» – 19; 4. «Енергія» – 16; 5. «Титан-Зоря» – 16.

28-11-fut-1

ФУТЗАЛ. ЧЕМПІОНАТ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ. 3 ТУР.

У неділю 27 листопада відбулися матчі третього туру команд вищої ліги.

“Ураган-4” програв “Візі Вторма” – 1:6. “Sandalino” (Коломия) з мінімальним рахунком 1:0 поступився “Урагану-2 Коледж фізвиховання”, а “Трейд Захід Буд” довів свою перевагу над МФК “Ревера” – 5:1. У першій лізі у неділю відбулося два матчі – “Алан” переміг “Медик” з рахунком 3:1, а у Городенці  місцевий СК “Городенка” розійшовся миром з “Галицьким Двором” – 1:1.

Ще два матчі відбудуться у понеділок 28 листопада: о 18.00 зустрінуться “Вихор” (Ямниця) та “ДФС”, а о 19.00 третій тур завершиться матчем МФК “Микуличин” та “Ураган-ПНУ”.

Турнірне становище: Вища ліга. «Віза Вторма», «Трейд Захід Буд» і «Ураган-2 КФВ» – по 6 очок; «Sandalino» і МФК «Нафтовик» – по 3; «Ураган-4», МФК «Ревера» і МФК «Снятин» – 0.
Перша ліга: 1. «Алан» – 9; СК «Городенка» – 7; «ДФС» – 6; «Галицький двір» – 4; «Вихор» – 3; «Медик», МФК «Микуличин» і «Ураган-ПНУ» – по 0.