WestNews.com.ua

Театр “Соломія” запрошує на онлайн зустріч з актрисою Соломією Мардарович. ВІДЕО

13.05.2020, 22:48  |  Автор:   Порепа Петро

Коломийський театр “Соломія” 26 травня цього року відзначатиме річницю заснування – 2 роки.

З цієї нагоди актори театру виходять у прямий ефір з глядачами і відповідають на їхні запитання.

Сьогодні, 13 травня, у прямому ефірі з глядачами спілкувалася Соломія Мардарович.

Соломія Мардарович народилася 8 жовтня 1993 року в Коломиї. Закінчила Університет імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Польща), театральну студію «Фундація Баніна» (Варшава, Польща). На сцені з 2017 року.

Свої перші акторські роботи здійснила в театрі «Фундація Баніна» (м. Варшава, Польща). Її ролі у виставах «Київ, Алеппо», монодрамі «Чужа» (драматургія Катажини Мазур-Лейман, режисура Бартломей Мернік») отримала відзнаки багатьох європейських і польських театральних форумів. В театрі «Соломія» з 2018 року. Поетеса, письменниця, журналістка, ведуча літературних подій. Дворазовий лауреат найпрестижнішого в Україні міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Актриса театру "СОЛОМІЯ" Соломія МАРДАРОВИЧ у святковому презентаційному проекті "ТЕАТР "СОЛОМІЯ". ВИШЕНЬКИ НА ТОРТИКУ". 13 травня 2020 року. Стежте за нашими анонсами. Далі, як то кажуть, буде…

Опубліковано Театр Соломія Середа, 13 травня 2020 р.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківська спортсменка претендує на перемогу в конкурсі на найчарівнішу професійну баскетболістку України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X