«Театр – це те, що робить наше життя небуденним», – прикарпатським театралам вручили відзнаки. ФОТО

У понеділок, 27 березня, в обласній раді відзначили Міжнародний день театру. Представники влади нагородили працівників театрального мистецтва. Театралам вручили премії імені Віталія Смоляка, а також відзнаки та грамоти за плідну працю у галузі мистецтва, пише WestNews.

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк каже, що сьогодні дісно приємна подія, адже так ще раз привертають увагу громадськості до “прекрасного”.

“Театр – це те, що робить наше життя небуденним, що приносить людям серйозні роздуми. Наш франківський театр є одним із найкращих регіональних театрів, ми щиро радіємо успіхам наших театралів, – каже Пасічняк. – Життя театру на Франківщині вирує”.

Пасічняк додав, що цього року нагороджуватимуть і акторів-аматорів, бо вважають, що на такі премії заслуговують і непрофесійні театрали.

Заступник голови обласної ради Василь Гладій зазначив, що однією із цінностей людського життя є тевтр, бо мистецтво ще з давніх часів несло людям баінших знань і почуттів.

“Театральне мистецтво черпало традиції нашого народу. Зараз на сцені ми бачимо те, шо відрізняє нащ театр від інших театрів України”, – зауважив Гладій.

Приємною звісткою стало те, що обласна влада передбачила кошти на транспорт для театру. Тому прикарпатські актори зможуть гастролювати не тільки за межами нашої області, а й за кордоном. Це рішення депутати вже прийняли на останній сесії облради, залишилось лише реалізувати цей задум.

Так, грамотами, відзнаками та подяками нагородили кращих театралів області. Головну нагороду, премію ім.Віталія Смоляка, отримали актор Ігор Прокоп’як, режисер Богдан Мельник та калуський театр «Любарт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Парламентська Асамблея Ради Європи внесла Франківськ до п’ятірки найкращих міст Європи

Коментарі:

Comments are closed.