Техніки достатньо, але її потрібно оновлювати, – начальник прикарпатського УДСНС

Начальник управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький на прес-конференції розповів про забезпечння місцевих рятувальників технікою.

“Техніки достатньо, але її потрібно оновлювати, – каже пан Чернецький. – Техніка застаріла і вичерпала свої ресурси. Закупляється і нова техніка, в цьому допомагає ОДА. Зокрема, всюдихід КрАЗ. В наступному році планується закупівля 3 нових автомобілів”.

На даний момент на балансі обласного управління перебуває 200 автомобілів. Крім того, прикарпатські рятувальники отримують автомобілі завдяки міжнародному співробітництву – з Німеччини та Польщі.

“Вкінці року ми маємо отримати з Німеччини ще один автомобіль, і хімічний автомобіль із захисними костюмами, насосами, бандажами, абсорбентами і іншими засобами з Малопольского воєводства Польщі”, – додав Володимир Чернецький і зазначив, що переоснащення йде з усіх джерел, які тільки можливі.

Нагадаємо, в ДСНС повідомили, що станом на 16 листопада ще до 4 населених пунктів в Івано-Франківській області проїзд заблокований.

Загрузка...

Comments are closed.