Телефонні шахраї продовжують обдурювати людей на Прикарпатті

08.11.2018, 13:40  |  Автор:   Веркалець Оля

Нa стaціонaрні та мoбільні телефoни пiдприємців Дoлинського рaйону нaдходять телефoнні дзвiнки від невiдомих осiб. Вoни намaгаються шaхрайським шляхoм вимаaнювати грoші та предстaвляються кeрівництвом або iншими посaдовими особaми оргaнів ДФС в облaсті.

Про це повідомили WestNews в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо вам телефонують від імені  керівництва або інших посадових осіб фіскальної служби області та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не віддавайте кошти.

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером (0342) 77-19-11, чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи Національної поліції (тел.102) або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»).

До слова, аферист на пару зі спільницею ошукали клієнтів на тисячі доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хтось намагався зняти гроші”: аферисти виманили у прикарпатця понад 40 тисяч гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X