Тепла зима: на Прикарпатті ведмеді не впали у сплячку. ВІДЕО

В Івано-Франківській області ведмеді досі не впали у сплячку через теплу зиму.

Тварини в Центрі реабілітації диких тварин у Галичі цієї зими у сплячку впадати не планують, бо тепла погода аж ніяк не сприяє сну клишоногих. Чи несе  клишоногим  загрозу такий собі збій біологічного годинника – дивіться у  сюжеті 5 каналу, інформує WestNews.

“Щоб ведмідь заляг у сплячку, йому треба дуже величезний вольєр, хороші умови, щоб вони запаслися жиром, і звичайно, гарна зима – сніжна і морозяна. За такої погоди вони точно не заляжуть”, – каже заступник директора з наукової роботи Галицького національного природного парку Володимир Бучко.

Замість спати – сімейство ведмедів активно їдять. Нині в меню: капуста, хліб та і риба.

“Вони люблять, коли їм розкидають, розсипають корм по клітці. Ми там засипаємо горіхи, крупу – і вони вже там. Для розваги є у нас і труби металічні, куди ми також засипаємо корм. Щоб його дістати, трубу треба покрутити”, – розповідає начальник сектору реабілітації та реінтродукції диких тварин ГНПП Андрій Гембарський.

Працівники природного парку запевняють: саме на їхніх вихованців відсутність сну жодним чином не впливає, бо клишоногі тут гарно харчуються та мають простір. Тож безсонню нині раді відвідувачі парку.

Але ситуація із дикими ведмедями геть інша. Для них безсоння – це голод, бо їжу у лісі взимку добути вкрай складно. Через це тварини нерідко виходять до людського житла у пошуках харчів.

До слова, стартувало голосування за тварину-символ Карпат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цирк поїхав – верблюд лишився: фото тварини розчулило українців. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.