Територія Палацу Потоцьких стане платформою для зйомок фільмів. ФОТО

16.07.2019, 14:11  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 16 липня, в Івано-Франківську відбулося підписання меморандуму про співпрацю в сфері кіновиробництва, пише West News.

Меморандум підписали між комунальним підприємством «Простір Інноваційних Креацій «Палац» і громадською організацією «СПІЛЬНО ПРОДАКШН».

Як зазначає директор комунального підприємства Володимир Гайдар, це вже третій Меморандум підписаний Палацом Потоцьких.

«Зараз ми проводимо перемовини з медичним університетом для підписання ще одного Меморандуму про співпрацю.

Також ми активно співпрацюємо з громадськими організаціями.

Сподіваємось, що наша платформа буде цікавою для різнопланових зйомок.  Ми хочемо влаштувати деякі локації і в приміщеннях палацу Потоцьких, а саме відновити інтер’єр палацу часів 17 століття та вигляд госпіталю 19 століття»,-  зазначив він

«Також ми будемо раді проводити не тільки мистецькі заходи але й конференційні, підтягувати наукову та бізнесову частину. Що більше партнерів ми будемо долучати, то впевненіше будемо себе почувати і більше розвиватимемось.»,- додає чоловік.

Володимир Гайдар розповів, що територію для проведення зйомок надається вже зараз. Організатори шукають людей, які мають історії пов‘язані із палацом Потоцьких, щоб зробити з них цікавий фільм.

«Це дуже цікава історична пам’ятка, яку потрібно відновлювати і це дуже яскрава локація для зйомок фільмів чи соціальних роликів. Ми хочемо продукувати якісний продукт у Франківську, який буде відомий не тільки у місті»,- каже Павло Валько, голова правління ГО «Спільно Продакшн».

До слова, вчора вже відбувалися зйомки короткометражного фільму на території палацу Потоцьких, найближчим часом всі зможуть його побачити.

«Дуже добре, що наш палац Потоцьких стає місцем проведення нових цікавих подій та розвиває наше місто. Це наповнить Франківськ культурним і мистецьким змістом», – каже міський голова Руслан Марцінків.

Зазначимо, що Меморандум набирає чинності з моменту його підписання.

Основним завданням співпраці є:

  • Створення нових можливостей для інноваційного, міждисциплінарного розвитку у профільних сферах культури, науки та бізнесу;
  • Створення якісно нових ідей та продуктів, вирішення актуальних проблем і потреб суспільства у продуктивній співпраці між сторонами;
  • Пропагування спільних цінностей, промоція культурної спадщини, зокрема Комплексу колишнього Палацу Потоцьких в Івано-Франківську, спільної діяльності сторін та її результатів в рамках Меморандуму;

Під час співпраці згідно меморандуму сторони зобов’язуються:

  • Залучати до роботи над спільними проектами висококваліфікованих фахівців з досвідом роботи та інноваційним і креативним підходом;
  • Узгоджувати заходи для створення спільних продуктів, ідеї та художні інтерпретації сценаріїв, які стосуватимуться зйомок на території Комплексу;
  • Здійснювати анонсування громадськості про проведення спільних заходів на території Комплексу;
  • Брати учать у плануванні та здійсненні діяльності у межах цього Меморандуму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спільна епоха: Палац Потоцьких та Центр польської культури підписали меморандум про співпрацю. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X