WestNews.com.ua

Терміново потрібні донори крові для 4-річного Владиславчика

25.03.2020, 22:40  |  Автор:   Менів Андрій

Потрібні донори з третьою плюс та мінус групою крові для здачі тромбоцитів. Лише чоловіки 25-45 років.

Вкінці листопада 2019 року у Владиславчика Шуля виявили мієлодиспластичний синдром. Зараз хлопчик потребує допомоги донорів, адже у нього низькі показники тромбоцитів, йдеться на сайті donor.ua.

Потрібні донори, лише чоловіки з 3+ або 3- групою крові для здачі тромбоцитів.  Також потрібні донори, і чоловіки, і жінки з 3+ для здачі цільної крові.

“Синочок був дуже в’ялий, блідий і ми звернулись до лікарів. Аналіз крові показав, що гемоглобін лише 49. Спочатку підозрювали лейкоз, але пункція показала, що це мієлодиспластичний синдром. Зараз ще очікуємо точних результатів зі столиці. Поки що стабільно йому вливають кров та тромбоцити”, – розповідає матір хлопчика.

Мієлодиспластичний синдром. Неопластичні захворювання системи кровотворення, що характеризуються цитопенією периферичної крові, дисплазією в ≥1-му ряду кровотворення, неефективним гемопоезом та частою трансформацією в гострі мієлоїдні лейкози.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Маска не рятує, а найвищий ризик заразитися…. дома,” – Уляна Супрун

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X