WestNews.com.ua

Терпець увірвався! Обурені надвірнянці штурмують Івано-Франківську ОДА. ВІДЕО

10.09.2018, 10:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

10 вересня до обласного центру Прикарпаття приїхали обурені мешканці смт. Делятин Надвірнянськго району, а також сусідніх населених пунктів, повідомляє WestNews.

Протестувальники зібралися під стінами Івано-Франківської ОДА, вимагаючи виконання обіцянок, які голова Олег Гончарук дав декілька місяців назад.

Мова йде про виділення коштів на ремонт дороги Яблунів-Делятин. Втім, наразі чиновники говорять, що грошей немає, а відтак відмовляються ремонтувати дорогу.

 

Оскільки голови ОДА не було на робочому місці, учасники акції протесту направилися до його заступниці – Марії Савки. Там люди висловили свої вимоги:

 

Протестувальники чекатимуть голову ОДА о 14 годині. Кажуть, якщо влада не виділять кошти, то вони будуть перекривати дорогу в Івано-Франківську .

Нагадаємо, 1 червня жителі Надвірнянського та Косівського районів заблокували дорогу Яблунів-Делятин, вимагаючи ремонту цього шляху.

13 червня в ОДА відбулася нарада з учасниками протесту та головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком, на якій пообіцяли знайти гроші. Після цього дорогу розблокували і ремонт розпочали.

ФОТО: UA Карпати 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Долинщині перекрили дорогу на підтримку протесту в Болехові. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X