Терпець увірвався: організатори акції перекриття дороги на Богородчанщини озвучили свої вимоги

11.10.2018, 11:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як уже повідомляло видання WestNews, 11 жовтня обурені  мешканці селища Солотвин, а також навколишніх сіл Богородчанського району, перекрили дорогу.

Організатор акції розповідає, що в людей увірвався терпець. Перекривають дорогу через дві причини: медикам не виплачують зарплати, а інших обурює стан дороги через село Монастирчани.

Сергій Смирнов, депутат вулиці, яку наращі перекривають, розповідає, що писали декілька звернень в обласну раду.

«На другий тиждень перекриємо дорогу державного значення на Гуту. Ми пустили туристів з Кіровоградщини, також швидку. Може й бути таке, що будемо перекривати ніч», – наголосив він.

Солотвинський селищний голова Наталія Тютюнник каже, що коштів на це вистачає.

«Були звернення до адміністрації, але отримали відповідь, що коштів нк буде. У 2017 році був частковий ремонт доріг вулиць Шевченка та Грушевського. Виділили гроші з селищної та обласної ради», – додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ремонт дороги, яку перекривали на Косівщині, можуть виділити 10 мільйонів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X