WestNews.com.ua

“The Hardkiss”, “KAZKA”, “Willy William”: у Франківську на День міста виступлять відомі гурти. ФОТО/ВІДЕО

04.03.2019, 10:39  |  Автор:   Власенко Власта

IV Міжнародний мистецький фестиваль «Carpathian Space 2019», ініційований Національною оперетою України, відбудеться в Івано-Франківську 3, 4 і 5 травня 2019 року.

Про це інформує WestNews, з посиланням на особисту сторінку міського голов Івано- Франківська Руслана Марцінківа в мережі Facebook.

Уже вчетверте Івано-Франківськ виявиться в епіцентрі «Carpathian Space». Це місто має всі шанси стати українським Давосом – елітним простором для зустрічей політичного істеблішменту і провідних художників України та Європи.

Міжнародний фестиваль «Carpathian Space 2019» ставить перед собою амбітне завдання: уявити Івано-Франківськ насамперед як цілісний потужний інфраструктурний комплекс, який може стати територією зустрічей людей різних сфер інтересів, а також різних країн і націй.

«Мистецтво об’єднує світ!» – з таким гаслом генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н. а. Україна Богдан Струтинський звернувся до українського і зарубіжного художнього товариства в січні 2016 року. Його ініціативу підтримали художники і представники дипломатичних кіл з десяти країн. Творчі і художні колективи з цих країн прибули до Івано-Франківська. І вже в травні 2016 вперше відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Carpathian Space».

Хедлайнери свята: “The Hardkiss”, “KAZKA”, “Willy William”.

Щороку фестиваль розширює свої кордони! Минулорічний «Carpathian Space» об’єднав 18 країн-учасниць: Україна, Грузію, Польщу, Азербайджан, Болгарію, Угорщину, Молдову, Швейцарію, Австрію, Литву, Латвію, Естонію, Францію, Мексику, Білорусь, Словаччину, Румунію, Чехію.

Фолк, етно, рок, класична музика, театр і кіно, візуальні мистецтва, різноманітність народних промислів, кулінарні презентації, дегустації вина і кави, спортивні події та багато іншого. Чимало мистецьких акцій будуть створені спеціально до фестивалю і вперше представлені 3-5 травня в Івано-Франківську на «Carpathian Space 2019».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Циклони”: відомий український гурт презентував кліп у стилі передвиборчого екшену. ВІДЕО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X