WestNews.com.ua

Тисменецький суд перейшов під захист Служби судової охорони. ФОТО

06.12.2019, 18:21  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У п’ятницю, 6 грудня, під надійну охорону Територіального управління ССО Прикарпаття взяли ще одну судову установу — Тисменицький районний суд. Слід зазначити, це вже четверта та остання будівля суду в Івано-Франківську.

На урочистій передачі суду під охорону співробітників Служби, начальник Територіального управління Андрій Маланій звернув увагу на важливості дотримання Законів України, міцній співпраці з працівниками суду, ввічливому ставлення до відвідувачів будинку правосуддя. Водночас, побажав підлеглим стати зразком у несенні служби та з честю нести звання працівника Службу судової охорони, інформують на сторінці.
Від імені голови Тисменицького суду службовців привітав заступник керівника апарату суду Назарій Дмитрук.

«Ми дуже раді, що нас тепер охоронятиме Служба судової охорони. Ви виконуєте складну, але дуже важливу для нас і суспільства роботу – стоїте на варті Закону та конституційних прав громадян та забезпечуєте порядок в суді. Тепер ми під надійною охороною. Тож хочу побажати вам від колективу суду гідно нести свій обов’язок», – підкреслив Дмитрук.

Ну і згідно з традицією всіх панянок працівники управління привітали квітами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тисменицький суд зобов’язав орендаря повернути державі 10 гектарів землі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X