Тисменицька прокуратура вимагає звільнити незаконно зайняті ділянки вартість понад 10 млн грн

23.05.2019, 13:25  |  Автор:   Новак Оля

Прокуратура м. Тисмениці знайшла порушення в двох договорах оренди про використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення, повідомляє WestNews, з посиланням  на прокуратуру Івано-Франківської області.

Сільський голова однієї із сільських рад Тлумацького району уклав  два договори оренди, які у встановленому законом порядку не реєструвалися. Тобто, земельні ділянки передано незаконно, оскільки органом місцевого самоврядування створено умови, за яких підприємець отримав у користування землю на неконкурентних засадах, а саме: не проведено земельні торги, за результатами яких повинні укладатись  договори оренди.

У зв’язку із наявністю порушень інтересів держави, Тисменицькою місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про звільнення земельних ділянок площею 45,4067 га та 25,0465 га загальною вартістю понад 10 млн грн.
У пред’явленому позові прокуратура вимагає в судовому порядку визнати недійсним рішення сільської ради та зобов’язати підприємця звільнити землю.
23.05.2019, 13:25  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X