Тиждень до дербі: для найпалкіших вболівальників на стадіоні “Рух” облаштують додаткову трибуну

Вболівальники міста та області з нетерпінням чекають найзапеклішої гри сезону між нашим «Прикарпаттям» та львівськими «Карпатами». За тиждень до гри квитків у касах не залишилося.

Тож на виїзній нараді прийняли рішення відкрити ще одну трибуну – ту, що знаходиться під таблом. Тут будуть стоячі місця, це також передбачено правилами, повідомляє WestNews.

Раніше спільним рішенням керівництва міста та клубу вирішили, що однієї трибуни для матчів другої ліги достатньо. Адже здебільшого на ігри ходять близько 3 тисяч вболівальників. Проте гра з львівськими «Карпатами» – це ажіотаж не лише у місті, а й у області. На матч очікують близько 10 тисяч вболівальників.

«Нам важливо, щоб люди прийшли й побачили гру. Щоб вони не слухали під стадіоном, хто забив гол, а могли бачити весь матч. Звісно, в цьому поєдинку я вболіватиму за свою команду, але в іграх прем’єр-ліги я також вболіваю і за «Карпати», адже це команда сусіднього міста західної України. Тож робимо все, щоб привести цю трибуну до належного стану», – зазначив тренер команди Володимир Ковалюк.

Він також додав, що це дозволить розмітити на стадіоні ще близького 2 тисяч вболівальників нашого МФК. На протилежній від табло трибуні будуть розташовуватися вболівальники львівських «Карпат». Їх очікують близько 1 тисячі осіб.

1505311163_21733786_1572958462762047_1412177390_o

Тим часом…

На стадіоні «Рух» буде автоматичний полив футбольного поля Тендер вже відбувся, зараз ведеться робота з документами. Директор стадіону та тренер міської команди Володимир Ковалюк розповів, що цей полив – його мрія, відколи він вперше вийшов на стадіон, ще футболістом. Тож ставши директором він взявся за її втілення.

«Без води не може жити жоден організм. На нашому стадіон футбольне поле з трав’яним покровом, його треба постійно поливати. Й щоб трава добре росла, треба зробити автоматичний полив поля. Раніше ми поливали зі шлангів, працівники, а часом і я, виходили вночі, щоб підлити поле та врятувати траву. Самі розумієте, в літній період дуже жарко й трава горіла. Тож і вирішили зробити автоматичний полив поля», – зазначив Ковалюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи готовий “Рух” до кубкового дербі? Мерія та правоохоронці провели інспекцію арени. ФОТО/ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

Загрузка...

Comments are closed.