ТОП-10 подій тижня: концерт Dan Balan, новий роман Деркачової та сучасний балет. АФІША

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 5 по 11 лютого.

Презентація абетки-енциклопедії “Антонич від А до Я
Дата і час: 6 лютого, 18:30
Місце: Книгарня “Є” (вул. Незалежності, 31)

Презентація абетки-енциклопедії «Антонич від А до Я» за участю автора Danylo Ilnytskyi та ілюстраторів книжки Людмили та Volodya Stetskovych , яка відбудеться 6 лютого. Модерує – Іван Ципердюк Гасла, підібрані Данилом Ільницьким на кожну літеру алфавіту, розповідають про те, кого любив та які львівські театри й кав’ярні відвідував Богдан Ігор Антонич, про вірші як «формули екстази», про талант до скрипки та пензля, про поліглотство та книгоманство поета. А неймовірні ілюстрації творчого дуету Стецьковичів, що містять уривки листів, фрагменти фотографій Богдана Ігоря, творять барвисту мапу життя «сонцепоклонника». До слова, саму карту Львова з усіма знаковими для поета локаціями читач також знайде у енциклопедії. Абетка-енциклопедія «Антонич від А до Я» – це, з одного боку, розповідь про Антонича-дітвака, який може стати добрим другом для сучасної дитини. А з іншого – оповідь про внутрішню людину з її неосяжними світами, несподіваними думками, ідеями, почуттями. «Хоча Антонич був комунікабельним і активним літератором, найцікавіше, що нас із ним пов’язує, – діялося в його внутрішньому світові (у голові, у серці), і врешті ставало тим, що ми називаємо літературними творами. У кожного з нас – свій Антонич, і сподіваюся, книжка «Антонич від А до Я» дасть простір для творення свого образу письменника», – зауважив Данило Ільницький.

Фотопроект «Парейдолія»
Дата і час: 6 лютого, 15:00
Місце: Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

Парейдолія – це феноменальна властивість людської свідомості розрізняти і виокремлювати обличчя та форми живих істот там де їх бути не може.Наприклад, образи тварин у хмарах чи риси облич у корі дерев. Усі ми час від часу помічаємо такі речі, але навіть не задумуємося, що за цим стоїть ціла історія виникнення мистецтва та релігій (видіння святих чи міфічних істот). Метою виставки є донести інформацію про стародавні закони мистецтва, про його роль у формуванні культури та вплив на свідомість особистості.

Презентація роману Ольги Деркачової «Дім Терези»
Дата і час: 7 лютого, 18:30
Місце: Культурно-мистецький центр «Є» (вул. Незалежності, 31)

Книгарня «Є» та видавництво Discursus запрошують на презентацію роману Ольги Деркачової «Дім Терези». Коли нестерпний біль від смерті коханого врешті відступає, Тереза вирішує розпрощатися з минулим назавжди. Але тоді ж отримує несподіваний подарунок звідти — ключі від дому з яблуневим садом. Тереза наповнює той дім людьми, такими ж загубленими, як і вона сама. Тут кожен має право на мовчання й час, який зцілює. День за днем новий дім змінює життя Терези. Незнайомці стають вірними друзями. Потреба допомагати іншим перетворюється на роботу. А за дверима дому її вже чекає нове кохання. Треба тільки відпустити привидів минулого й змогти пробачити собі.

У видавництві Discursus вийшли романи Ольги Деркачової «Коли прокинешся» та «Крамниця щастя». Нова книжка «Дім Терези» – це емоційний роман на межі жанрів жіночої та психологічної прози, де читач не лише впізнає себе-теперішнього, а й зможе повірити у себе-майбутнього.

Концерт Dan Balan
Дата і час: 8 лютого, 19:00
Місце: Івано-Франківський облмуздрамтеатр (вул. Незалежності, 42)
Вхід: 450 – 1250 грн

Не секрет, що Dan Balan вважається унікальним артистом, адже молода людина не тільки вокаліст, автор музики і текстів для власних пісень, а й продюсер. А його слава мультиінструменталіста облетіла півсвіту. Крім того, Dan Balan відомий як єдиний музикант з Молдавії, якого номінували на «Греммі» – а таке визнання багато чого варте! Нагадаємо, дану номінацію від отримав, як співавтор суперхіта «Live Your Life», який заспівала Rihanna. У «скарбничці» Dan Balan також нагороди від MTV Music Awards і Echo Awards.

Кінопоказ: З любов’ю, Вінсент
Дата і час: 8 лютого, 19:00
Місце: Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19)

З любов’ю, Вінсент – перший у світі повністю написаний художниками фільм, де кожен із 65000 кадрів – це олійна картина. Проект, у якому брали участь кілька сотень художників, у тому числі багато українських митців, готувався кілька років і знімався як ігровий фільм із британсько-польським акторським складом. Після зйомок у декораціях, спеціально розроблених, аби мати вигляд картин Ван Гога, чи на фоні зеленого екрану, куди потім за допомогою CGI домальовувалися відповідні композиції, відзняті кадри ставали матеріалом для роботи над кожною окремою картиною для живописців-аніматорів.

Презентація збірки Анастасії Дмитрук “Це моя і твоя війна”
Дата і час: 9 лютого, 18:00
Місце: Книгарня “Є” (вул. Незалежності, 31)

«Це моя і твоя війна» – друга книжка Анастасії Дмитрук, в яку ввійшли її вірші, прозові експерименти, спогади військових та листи з війни. Тонке мереживо творів розкриває саме чуттєву сторону нашої боротьби за Незалежність, починаючи від подій Революції Гідності і до сьогодення. Гостро, відверто та емоційно. Збірка дає можливість читачеві пережити всю гаму почуттів – від запалу бойової готовності до найніжніших хвилин кохання. Тут і вірші, що підіймають людей до боротьби і ведуть військо до бою; вірші, що втамовують біль втрат і розчарування, і ті, що запалюють вогник віри в серцях і дають нову надію. Свобода і незалежність варті боротьби. Ми кожного дня своїми думками, словами, вчинками творимо нашу країну. Якою вона буде – залежить від нас. Щодня. Такою є головна ідея цієї книжки. Достатньо було одного вірша, аби про неї дізнався світ, полюбила Україна, а Росія, в свою чергу, внесла у список головних літературних ворогів. Її актуальні вірші про наше сьогодення збирають у мережі сотні тисяч читачів і слухачів.

Панельна дискусія: футбол для всіх
Дата і час: 10 лютого 2018, 14:00
Місце:Urban Space 100 (вул. Грушевського, 19)

Запрошуємо всіх бажаючих на панельну дискусію «Футбол для Всіх» за участю експертів та експерток, дотичних до гри мільйонів. Соціальний вплив футболу можна використовувати як для залучення до здорового спосібу життя, так і для вирішення гострих соціальних проблем, таких як гендерна нерівність, расизм, булінг, віддаленність інфраструктури, мова ворожнечі, насильницька радикалізація. Панельна дискусія сприятиме поширенню сталих практих позитивних змін та забезпеченню безпеки людського різноманіття.

Презентація книжки Алли Васаніної «Наодинці зі світом»
Дата і час: 10 лютого, 16:00
Місце: Книгарня “Є” (вул. Незалежності, 31)

Віра не дуже молода, не дуже красива і не дуже щаслива. Вона чесно працює, живе проблемами своїх родичів і майже не чекає від життя феєрверків. Але одного дня її сіре існування закінчується, і вона потрапляє в епіцентр справжньої детективної історії. Хто друг, хто ворог, кому можна довіряти, кого слід боятися, і яка сімейна таємниця пов’язана зі старим портретом? Минає осінь і зима, а весна приносить Вірі такі сюрпризи, про які годі було й мріяти… Ще не так давно Алла Васанина носила офіцерські погони і мріяла про заповітне – писати книжки, які б могли подарувати людям трохи радості й надії у наш непростий час. І мрії мають властивість збуватися. Наскільки дало – судити вам.

Вечірка The Spot
Дата і час: 10 лютого, 22:00
Місце: Завод «Промприлад» (вул. Сахарова, 23)
Вхід: 150 грн (на вході – 175 грн)

Вечірка The Spot – це максимально репова подія. Настрій на правильний саунд та справжній відрив. Будьте обережні, музику обіцяють реально чорну.

Сучасний балет Second Floor
Дата/час: 11 лютого, 19:00
Місце: Івано-Франківська обласна філармонія ім. Іри Маланюк (вул. Леся Курбаса, 3)
Вхід: 140-280 грн

Сучасний одноактний балет на музику James Blake, Gustavo Santaolalla, Nils Frahm. Вистава про стосунки, переплетення, зіткнення, людей та несхожість їх світів. Про те, як знайшовши себе у відображенні іншої людини, ми разом готові піднятися «поверхом вище». Лібрето, хореографія, постановка — Катерина та Анатолій Водзянські Виконують артисти театру KyivModernBallet і Apache CREW: Анастасія Харченко, Андрій Чаплик, Анатолій Водзянский, Галина Кондратюк, Дмитро Кондратюк, Олександр Пташник. «Second Floor» спектакль творчої команди «baza art people» це — продовження історії щорічного фестивалю Dance with Apache Crew від платформи Тепле Місто та її напрямку Mad About Dance.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 концертів в Івано-Франківську, які неможливо пропустити. АФІША

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Comments are closed.
Новини за датою

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Вибір редакції

Загрузка...
108 queries in 0,695 seconds.