ТОП-10 подій тижня: концерти Мірзояна і Павліка, проект “Вигнані з раю”, японська культура та книжкова виставка

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, які відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 6 по 12 листопада.

Концерт Арсена Мірзояна
Дата/час: 7 листопада, 18:30,
Локація: Івано-Франківська обласна філармонія
Вхід: 120 – 320 грн

Буде дві години абсолютної насолоди, відкриттів та здивувань, прем’єр і спогадів! За 5 років сольної кар’єри Арсен Мірзоян видав три успішні альбоми: «Гудзики», «Незручні ліжка» та «Паперовий сні», створив унікальну програму «Мій Висоцький», зіграв роль Квазімодо в мюзиклі «Notre Dame de Paris» і неодноразово проїжджав Україною з гастрольними турами.

Культурний проект «Японія – традиція краси»
Дата/час: 9-22 листопада
Локація: Музей мистецтв Прикарпаття (майдан Шептицького, 8)
Вхід: вільний

Культурний проект «Японія – традиція краси» – це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить: 10 інформаційних стендів формату А1 друкованих на тканині про культуру та мистецтво Японії (історична хроніка, чайна церемонія, сад каменів, поезія, театр, шлях воїна і т.п.). В рамках проекту планується проведення щотижневих заходів, розрахованих на різні вікові групи.

Виставка-презентація друкованої продукції до Дня української писемності та мови
Дата/час: 9-10 листопада 2017 
Локація: Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)
Вхід: вільний

Виставка – презентація друкованої продукції «Сторінками української книги» до Дня української писемності і мови та відзначення в області Року Івана Франка.

Концерт Secret Mozart & Bortniansky
Дата/час: 9 листопада, 18:30,
Локація: Івано-Франківська обласна філармонія
Вхід: 60 грн.

Концерт Secret Mozart & Bortniansky: невідомі шедеври австрійського та українського класицизму. Вадим Мітряєв та Галина Ходаківська за участю оркестру Harmonia Nobile.

Концерт «Вигнані з раю»
Дата/час: 9 листопада, 19:00
Локація: Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка
Вхід: платний

Ці пісні щось більше, аніж прекрасні мелодії та проникливі слова – це звуки втраченого раю, землі «обітованої», що стала легендою і мрією… Ці пісні – духовна «планета» народу, і ступивши на неї, ви пізнаєте його, пізнаєте себе. В унікальному проекті Галини Баранкевич поєднані драматичні історії людських доль, жертв депортації лемків 1947 року з оригінальним переспівом перлин пісенної спадщини цього поетичного етносу.

Каталонія. Рух за незалежність
Дата/час: 9 листопада, 18:00
Локація: “Urban Space 100”
Вхід: вільний

Присутні обговорюватимуть регіон Каталонія, його історію, причини конфлікту та останні сучасні тенденції з приводу його руху за незалежність від Іспанії. Спеціальнй гість заходу – завідувавач кафедри міжнародних відносин Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, кандидат історичних наук Гурак Ігор Федорович.

Концерт Андрія Сенькевича
Дата/час: 10 листопада, 21:00
Локація: Паб «Старий пес»

Андрій Сенькевич – музикант, композитор, мультиінструменталіст. Проект заснований в Мінську, існує з 2014 року. Виконує російсько- та білоруськомовний інді-фолк. До весни 2016 року проект існував в форматі Сінгер-сонграйтер. Після релізу альбому «Мрійники сірих вулиць» в 2015 році і синглу «СВІТЛО» в 2016 концерти відбулися в кількох десятках міст Білорусі, Росії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, України та Німеччини. Проект постійно розширює свою географію і зараз приступив до роботи над наступною мультимовної платівкою.

Виставка творів малярства і скульптури В’ячеслава Гутирі
Дата/час: 7-19 листопада 
Локація: Виставковий зал Національної спілки художників України (вул. Незалежності, 53)
Вхід: вільний

В’ячеслав Гутиря народився на Донбасі. Заслужений художник України, учасник вітчизняних і міжнародних симпозіумів по скульптурі, живописець з монументальним творчим баченням образів. Запрошуємо мешканців і гостей Івано-Франківська ознайомитись з мистецьким доробком автора зі сходу України. Не пропустіть можливість відвідати непересічну подію нашого міста.

Форум «Культурні проекти: ефективні практики у регіонах»
Дата/час: 11 листопада, 11:00
Готель «Станіславів» (Stanislaviv) (вул. Чорновола, 7)
Вхід: вільний

Форум – це зустріч провідних спеціалістів культурної сфери країни із зацікавленою аудиторією Івано-Франківська та інших міст для глибшого обговорення і деатльнішого опрацювання теми актуального стану культури в регіонах. Це створення можливості осмислення, пошуку рішень та співпраці для представників мистецького середовища, студентів Інституту Мистецтв та культурних менеджерів. В рамках Форуму «Культурні проекти: ефективні практики у регіонах» заплановані виступи спікерів та обговорення тем про культурні процеси в малих містах: виклики, рішення, практики. Окрім того, спільна дискусія зі спікерами та учасниками форуму у форматі відкритого діалогу.

Концерт Віктора Павліка
Дата/час:  11 листопада, 18:30
Локація: Івано-Франківська обласна філармонія (вул. Леся Курбаса, 3)
Вхід: 100 – 250 грн.

Народний артист України, популярний український співак, гітарист, капітан футбольної команди зірок української естради… Це – Віктор Павлік, який відзначив у минулому році півстолітній ювілей та 30-річчя творчої діяльності і відправився з цього приводу в гастрольний тур по країні, в якому у нього заплановано більше 300 концертів у великих містах та віддалених районних центрах, де глядачі з нетерпінням чекають приїзду артиста. Для своїх шанувальників співак підготував програму з найкращих пісень, що принесли йому щиру любов мільйонів українців – «Ти подобаєшся мені», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Приречений на любов», «Афіни-Київ-Істанбул» і ще багато відомих та нових композицій.

1440553450-2474

Нагадаємо, що став відомий репертуар Івано-Франківського академічного музично-драматичного театру ім. Івана Франка у листопаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми не копіюємо Європу, а навпаки – показуємо своє обличчя та унікальність”, – Ростислав Держипільський

Загрузка...

Comments are closed.