ТОП-10 подій тижня: Тіна Кароль, “Epolets”, “Пісняри”, класика та презентації

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 4 по 10 грудня.

Концерт Dou Sonoro
Дата/час: 5 грудня, 18:30
Локація: Івано-Франківська обласна філармонія

На вас чекає виступ академічного камерного оркестру Harmonia Nobile. Солісти – Андрій Павлов (скрипка) та Валерія Шульга (фортепіано). Художній керівник заслужена артистка України — Наталія Мандрика.

Концерт Тіни Кароль
Дата/час: 5 грудня, 19:00
Локація: Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр

Нова концертна програма Тіни Кароль – це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary. Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах.

Свято Св. Миколая у польському стилі
Дата/час: 6 грудня, 17:00
Локація:
Urban Space 100

Студенти та викладачі факультету філології польського відділення Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують на майстер-класи із виготовлення різдвяних листівок з нагоди свята Святого Миколая за польських стилем. У програмі: Квіз про Святого Миколая та його оленів; Спів різдвяних колядок. Бажано мати з собою ножиці, клей, скляні лампи та інші декоративні аксесуари.

Концерт «Від класики до джазу»
Дата/час: 7 грудня, 18:30
Локація: Івано-Франківська обласна філармонія

На вас чекає виступ ансамблю саксофоністів. Будуть представлені класичні та джазові твори.

Макс Кідрук презентує роман «Не озирайся і мовчи»
Дата/час: 7 грудня, 19:00
Локація: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки

100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, – такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Макс Кідрук цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у обласних центрах та невеличких містах нашої країни. «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Концерт «Epolet
Дата/час: 7 грудня, 21:00
Локація: «Панорама Паб»

Популярний український гурт “Epolets” презентує свій четвертий лонгплей “Діти моря” в Івано-Франкіську. Робота над альбомом тривала цілий рік. Концерт у Panorama Pub стане серединою всеукраїнського туру Epolets на підтримку нового альбому.

Конференція «Кіно за кадром»
Дата/час: 9 грудня, 10:00
Локація: Urban Space 100

Кіно за кадром – це, як TEDx, але про кіно. Виробники глядацького та фестивального кіно України розкажуть про особливості своєї професії та поділяться власним досвідом роботи. «Кіно за кадром» – конференція, на якій ви матимете змогу з перших уст дізнатися про сучасний етап розвитку української кінематографії від професіоналів кіноіндустрії, а також про перспективи виробництва фільмів в Івано–Франківську та регіоні.

Концерт культовго гурту “Піснярі”
Дата/час: 9 грудня, 19:00
Локація: «Арена Центр»

Золоті голоси – золотого складу ВІА «Пісняри» восени відправляються в тур по Україні з програмою «Пісні на всі часи». 9 грудня вони завітають і до Івано-Франківська.  Ансамбль створений в Мінську в далекому 1969 році і відомий широкій аудиторії виконанням пісень: «Косив Ясь канюшину», «Біловезька пуща», «Білорусь», «Вологда», «Алеся», «Александріна», «Березовий сік», «За півгодини до весни» та багатьох інших. Творчість колективу тісно переплітається з білоруським фольклором: вони включили до репертуару естрадні обробки народних пісень, а тексти присвячують рідній культурі та історії.

Фестиваль новорічних та косплей героїв
Дата/час: 10 грудня, 13:00
Локація: ТК «Буковель» (біля колиби «Фільварок»)

Уже традиційним у ТК «Буковель» є Фестиваль новорічних та косплей героїв.  Гості з різних куточків України та ближнього зарубіжжя з’їжджаються на гірськолижний курорт, щоб взяти участь у найбільшому масовому костюмованому спуску новорічних та косплей героїв з вершини Буковелю та веселому фестивалі з конкурсами та розвагами. Обов’язковою умовою участі є наявність костюму. Всіх, хто дотримається дрес-коду та попередньо зареєструється для участі у фестивалі, чекає безкоштовний скі-пас.

Концерт молодіжного хору «Осанна»
Дата/час: 10 грудня, 17:00
Локація: Івано-Франківська обласна філармонія

Запрошуємо на концрерт присвячений 20-річчю молодіжного хору «Осанна».Гості концерту – фольклорний ансамбль «Обереги», с. Воскресінці Коломийського району. Під час концерту будуть зібрані благодійні кошти на Микуличинський будинок-інтернат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську відбулася прем’єра вистави “На західному фронті без перемін”. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.