WestNews.com.ua

ТОП-10 подій тижня в Івано-Франківську: класика, мистецтво, концерти, література, дискусії. АФІША

30.09.2019, 11:05  |  Автор:   Менів Андрій

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 30 вересня по 6 жовня.

Концерт “Колаж музичних настроїв”
Дата/час: 1 жовтня/18:30
Локація: обласна філармонія (вул. Курбаса, 3)

Вхід: 100 грн.

До міжнародного дня музики. Івано-Франківська обласна філармонія розпочинає осінній сезон. Він стане ювілейним – 80-м. У програмі: Струнний ансамбль “Quattro corde”; Ансамбль народної музики “Бревіс” ; Ансамбль саксофоністів Концертний ансамбль “Будьмо”; Джаз-група “Art-Prestige”.

Виставка світлин фотогуртка “Ракурс”
Дата: 1-14 жовтня
Локація: Фортечна галерея “Бастіон”
Вхід: вільний

В різні роки гуртківці неодноразово перемагали на обласних фотозмаганнях і отримували найвищі нагороди обласних і Всеукраїнських фотоконкурсів. Учні підготували і подарували Обласному державному центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ОДЦНТТУМ) декілька фотовиставок. У школі-ліцеї №23 знаходиться постійно діюча виставка фотогуртка.

Виставка акварелей Надії Жибак “Почуття”
Дата: 1-15 жовтня
Локація: Фортечна галерея “Бастіон”
Вхід: вільний

Основною метою написання картин є бажання змусити людину відчувати й бачити емоції, незважаючи на те якими вони будуть: радість, байдужість, розпач, адже мистецтво націлене на те, щоб змусити нас відчувати та співпереживати певній історії, яка лежить за написанням картини чи іншого мистецького твору.

Шляхетні бесіди: СтаніСЛОВО
Дата/час: 2 жовтня/18:00
Локація: Палай Потоцьких (вул. Шпитальна, 5)
Вхід: вільний

Під час зустрічі відбудеться спілкування з письменниками та шанувальниками літератури. Тема – створення палацової аудіобібліотеки.

«Прийти, зануритися в середовище, розчинитися в слові… Воно ж бо було СПОЧАТКУ. Нам дуже цінний ваш досвід! Палац Потоцьких XXII століття — платформа для комунікацій!», – наголошують організатори.

Дитяча субота для дітей 6-8 років «Хто росте у лісі»
Дата/час: 5 жовтня/14:00
Локація: Книгарня “Є”. Івано-Франківськ (вул.Незалежності, 31)
Вхід: попередня реєстрація

«Хто росте у лісі» — це цілком звичайна історія про те, як буркотливий борсук і бешкетні білки світ… тобто рідний ліс рятували. Але також і про те, скільки відтінків має осіннє листя буків і грабів, як готуються до зими ялина й модрина, чи мох дубовий – насправді мох і чому не можна палити сухостоїв, навіть якщо здається, що там ніхто не живе. Дізнаймося про всі лісові таємниці разом, а після створимо тематичні прикраси.

RUSLO #1
Дата/час: 5 жовтня/17:00
Локація: Підземний перехід “Ваґабундо”
Вхід: вільний

RUSLO #1 – це перша подія від нової формації молодих митців, на якій будуть представлені невідомі для широкої аудиторії автори. Художники, фотографи, поети, музиканти, перформери та інші авантюристи будуть дивувати публіку.

Виставка “Зіс іс ґьорлз арт”
Дата/час: 5 жовтня/18:00
Локація: Підземний перехід “Ваґабундо”
Вхід: вільний

Сміливі, наполегливі і при цьому ніжні та чуттєві. Дівчаче мистецтво не схоже на мистецтво жінок. Це наче золота середина між дитячою щирістю і професійною дорослістю. На виставці будуть представлені: живопис, керамічні пласти, скляні інсталяції, колажі, фотографії та графіка, художниць з Івано-Франківська, Львова та Києва. Також, на відкритті одна з учасниць представить свій перформанс.

Виставка «1989» та показ фільму «Коля»
Дата/час: 6 жовтня/18:00
Локація: Палай Потоцьких (вул. Шпитальна, 5)
Вхід: вільний

Виставка показових світлин 15 передових чеських фотографів, які зафіксували переломні моменти нової історії Чехословаччини, коли після 40 років гніту комуністична диктатура зрештою скінчилася: демонстрації проти тоталітарного режиму в 1988 році, тиждень Палаха в січні 1989 та 17 листопада 1989, а саме емоційну натхненну атмосферу, яка слідувала за цими подіями. Частиною виставки також є набір фотографій відходу радянських військ з території Чехословаччини в 1990–1991 роках, який і завершив Оксамитову революцію.

Dakh Daughters Band у Івано-Франківську!
Дата/час: 6 жовтня/18:00
Локація: облмуздрамтеатр
Вхід: за квитками

Їм аплодують Сіетл та Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times та Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band повертаються додому після великого туру Америкою та Канадою. Вони вже готові зустрітись зі своїми українськими слухачами 6 жовтня у національному драмтеатрі ім. Івана Франка. «Dakh Daughters» – проект ЦСМ “ДАХ” та Влада Троїцького. Цей гурт не має аналогів на українській музичній сцені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли на Прикарпаття прийде тепло: прогноз погоди на тиждень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X