ТОП-5 подій тижня: “Антитіла”, акустика і вистава “Нового театру”

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 20 по 26 лютого.

Вистава “Спи спокійно”
Дата: 21 лютого. Час: 18:00. Місце: обласний театр ляльок
Гостро-соціальна вистава “Спи спокійно” – це робота формату мікросцени – глядач сидить прямо на сцені і зблизька спостерігає за грою акторів. Нещодавно створений театр продовжує завойовувати глядача, обіцяючи дивувати цікавою подачею драматургічного матеріалу та щирістю акторської гри.

Балет “Сухішвілі”
Дата: 22 лютого. Час: 19:00. Місце: облмуздрамтеатр
Балет Сухішвілі існує вже понад півстоліття. Завдяки йому грузинський народний танець вийшов на велику сцену, змусити весь світ говорити про себе. Незважаючи на те що кожен раз в репертуарі ансамблю з’являється щось нове, він як і раніше шанує давні традиції і зберігає свій неповторний стиль.

Відкриття виставки “100 ТИСЯЧ НАДІЙ”
Дата: 24 лютого. Час: 16:00. Місце: фортечна галерея “Бастіон”
Метою виставки “100 ТИСЯЧ НАДІЙ” є привернути увагу до дітей, понад сто тисяч яких в Україні проживає в будинках-інтернатах. На виставці будуть представлені творчі роботи та фотопортрети дітей з особливими потребами, які виховуються у будинках-інтернатах Івано-Франківської області.

Гурт «Антитіла» презентує альбом «Сонце»
Дата: 25 лютого. Час: 19:00. Місце: облмуздрамтеатр
Тур «Сонце» – це нова програма, сучасне світлове шоу, і, як завжди драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Окрім відомих треків, дев’ять абсолютно нових пісень з альбому «Сонце» будуть вперше зіграні наживо. Гурт відвідає більше 30 міст України.

Концерт за участі Wojtek FIL
Дата: 25 лютого. Час: 21:00. Місце: Whiskey Pub “Старий Пес”
польський виконавець «застосує магію вуду-блюза та створить неперевершену атмосферу легкості тіла та свідомості». Для слухачів музикант виконає свою акустичну програму. У ній лунатимуть американський блюз, африканські мелодії та багато інших музичних сюрпризів.

18cp3jpttyq-554

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині штормитиме – очікуються сильні опади.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.