WestNews.com.ua

ТОП-5 подій тижня в Івано-Франківську: найшвидший піаніст, “Дикун Forever”, класики та лемківські пісні. АФІША

25.02.2019, 12:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 25 лютого по 3 березня.

Любомир Мельник. Концерт на біс!
Дата/час: 27 лютого, 19:00
Локація: обласна філармонія

Концерт на біс в рамках світового туру до 70-річчя композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника. Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник  розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Драма-концерт лемківської пісні “Вигнані з раю”
Дата/час: 28 лютого, 19:00
Локація: облмуздрамтеатр

Драма-концерт лемківської пісні присвячений 70-ій річниці операції “Вісла”. Режисер-постановник – народний артист України Ростислав Держипільський; Диригент – Богдан Ткачук; Автор сценарію – Таїсія Люта; Художни-постановник – Олеся Головач; Асистент режисера – Тетяна Гірник4 Помічник режисера – Андрій Фелик. У концертній програмі задіяні аристи драми та артисти оркестру театру. За участі лемківської хорової капели “Бескиди” (керівник – Петро Чоловський).

Вистава “Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever”
Дата/час: 28 лютого, 19:00
Локація: обласна філармонія

“Про що мовчать чоловіки” – це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена “Olivier Awards” і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів. Унікальна моновистава у жанрі стендап – захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету – примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

Фестиваль «Прикарпатська весна 2019»
Дата/час: 1 березня, 18:30
Локація: обласна філармонія

В рамках фестивалю «Прикарпатська весна 2019» відбудеться концертна програма «Радзіма мая дарагая». За участю Кирила Старостенко (тенор, м. Мінськ, Білорусь) та Академічного симфонічного оркестру обласної філармонії імені Іри Маланюк.

«Ніч Рекламожерів»
Дата/час: 1 березня, 20:00
Локація: обласна філармонія

Одна з найвизначніших подій у світі реклами, заснована колекціонером рекламних роликів Жаном Марі Бурсіко. Ніч Рекламожерів проводиться в Україні з 1998 року. Запрошуємо відвідати наймасштабнішу подію цієї весни в Івано-Франківську. В рамках заходу відбудеться показ рекламних роликів з різноманітних країн світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 25 лютого – свята, іменини, прикмети, традиції, факти, день в історії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X