WestNews.com.ua

ТОП-8 способів як знайти роботу у Франківську

24.11.2019, 14:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Україні мало можливостей фахової роботи, невисока зарплата і важко з працевлаштуванням. Проте, деколи  це і не зовсім так, бо хто шукає – той знайде. WestNews відкриває для вас ТОП-8 способів, завдяки яким цілком реально знайти хорошу роботу. Тож, якщо ви у пошуках – ця стаття саме для Вас.

По-перше, потрібно одразу вибрати те, що Вам подобається і рухатися у цьому напрямку. Адже робота займатиме вагоме місце у Вашому житті, і якщо вона буде нецікавою, то це спричинятиме  вам постійний стрес і зробить вас нещасними. Тому, щоб такого не сталося, оберіть те, що вам до душі і до дипломів! Це дуже важливо!

Наступний крок – резюме.

Резюме, CV — вид документа, в якому подаються короткі відомості про навчання, трудову діяльність та професійні успіхи й досягнення особи, яка його складає. Основна вимога до такого документа — вичерпність потрібних відомостей і лаконічність викладу. Найчастіше використовується під час прийому на роботу.

Як правильно написати резюме Ви можете подивитися тут.

Увага! За статистикою працедавець тратить менше однієї хвилини на перегляд вашого резюме. Тому воно повинно мати яскраво виражену структуру і просту мову викладу. В тексті повинні впадати в очі ваші здібності, досягнення та досвід. Обов’язково висловлюйте думки грамотно, уникайте другорядних деталей.

Отож, коли резюме готове, перейдемо до способів пошуку роботи.

Пов’язане зображення

Спосіб №1

Сайти з пошуку роботи

Це найдієвіший спосіб. Розмістіть своє резюме, щоб роботодавці самі Вас знаходили, шукайте вакансії та обов’язково підпишіться на розсилку вакансій за потрібним вам запитом.

Найпопулярніші й найбільші сайти роботи в Україні:

Трохи менш популярні:

Пов’язане зображення

Спосіб №2

Сайти державних компаній

Якщо Ви конкретно знаєте, в якій компанії хочете працювати, то заходьте на її сайт у розділ «Про нас» або «Кар’єра/Вакансії», зазвичай там розміщують пропозиції про роботу. Або підпишіться на вакансії конкретної компанії.
У Франківську (наприклад) :
Міськвиконком  – Міськвиконком 

Івано-Франківська ОДА  – Івано-Франківська ОДА

Університет нафти і газу – Університет нафти і газу

Пркарпатський національний університет – Прикарпатський національний  університет

Поліція – Поліція

Обленерго –  Обленерго

Результат пошуку зображень за запитом "сайти компаній для роботи"

Спосіб №3

Соціальні мережі

За запитом «робота» можна знайти групи з вакансіями. А ще можна у мережі Facebook написати на своїй сторінці «крик про допомогу», що Ви у пошуку. Ваші знайомі побачать допис, та “сарафанне” радіо зробить свою справу.
Результат пошуку зображень за запитом "робота в фейсбуці"

Спосіб №4

Служба зайнятості

Там завжди є вакансії для тих, хто в пошуку. Ставайте на облік та отримуйте відповідні пропозиції. Знайти роботу можна також і на сайті Служби зайнятості Івано-Франківська 

Пов’язане зображення

Спосіб №5

Газети

У газетах з оголошеннями про роботу публікують безліч вакансій. Частіше за все — для робочих спеціальностей. Але можна знайти пропозиції й для офісних працівників. Тому купляйте “Афішу Прикарапаття“, можливо, саме цей спосіб стане для Вас дієвим.
Пов’язане зображення

Спосіб №6

Дошка оголошень

Цей варіант скоріше за все буде актуальним знайти роботу у невеликому провінційному містечку, де люди менше користуються спеціалізованими сайтами, а більше –  міськими ресурсами чи дошками оголошень. Із дощок оголошень можна скористатися такими:

Результат пошуку зображень за запитом "пошук роботи через інтернет"

Спосіб №7

“Ходити” на “онлайн-форуми” щодо роботи

Є чимало форумів, за допомогою яких можна знайти роботу через інтернет. На таких форумах здобувачі пропонують свої послуги, а роботодавці публікують свої вакансії. До речі, є форуми, які не посвячені виключно роботі, але на яких є окремі розділи, де її можна шукати.

Перевага подібних форумів в тому, що там спілкуються самі HR-менеджери. Тобто, є чудова можливість безпосередньо поспілкуватися з потенційним роботодавцем. Самі розумієте, що в даному випадку шанс зачепитися за роботу значно вище. Все, що від вас буде потрібно – це зареєструватися на такому форумі, ну і спілкуватися там, дотримуючись пристойності.

Пов’язане зображення

 

Спосіб №8

Спокій і адекватна оцінка інформацій

Завжди старайтеся перевірити фірму чи установу, адже і серед роботодавців не завжди чесніі та щирі пропозиції. Сайт “Чорний список роботодавців” пропонує обговорення фірм, які, на їхню думку, недобросовісні в своїй роботі. Так це чи ні, а інформація зайвою не буде.

Стукайте в усі двері

Ходіть на співбесіди! Не бійтеся говорити. Для початку дізнайтесь усе, що можна про компанію-роботодавця та ретельно підготуйтеся до спідбесіди!

Перше враження про людину формується в перші 30-40 секунд зустрічі. Тому дружелюбний вираз обличчя, природність рухів і свіжий, охайний, презентабельний зовнішній вигляд – ось найважливіші фактори, що викликають симпатію співрозмовника.

Проявіть свою професійну майстерність, відповідальність, комунікабельність, відкритість, креативність. Але не перехвалюйте себе.

Якщо не маєте досвіду – покажіть мотивацію.

Вмотивований кандидат набагато цінніший, ніж досвідчений. І якщо Ви прийшли на співбесіду без досвіду роботи (студент чи з іншої галузі), то найбільше Вам допоможе бажання працювати в цій компанії.

Але якщо вже Ви не підходите по віку чи по статі, чи ще якісь інші причини відмови, ніколи не опускайте руки. На кожен товар є свій покупець. Якщо Ви будете наполегливо працювати над собою, то обов’язково працевлаштуєтесь.

Пов’язане зображення

І нехай буде з вами сила!)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 найсмачніших піц за версіями прикарпатців. ФОТО

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X