WestNews.com.ua

Топ-8 студентів івано-франківських ВНЗ, котрі мають перемоги на Всеукраїнському рівні

17.05.2020, 17:00  |  Автор:   Хромей Зоряна

Багато студентів за час навчання в івано-франківських університетах досягли чималих успіхів на Всеураїнському рівні. Це стало не тільки їхнім особистим звершенням, а й значним поступом для вишу. Вчителі, медики, спортсмени, дизайнери – це кращі із кращих, найрозумніші із найрозумніших, ті, у котрих голови сповнені  ідеями, а розум підказує, як втілити ці ідеї у реальність.

Сьогодні WestNews пропонує свою версію топ-8 студентів івано-франківських ВНЗ, котрі мають перемоги на Всеукраїнському рівні.

Філологія

Ірина Гарасим’юк

Ірина Гарасим’юк – магістрантка факультету філології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника – здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі з польської орфографії. Його учасниками стали майже 50 студентів з понад 20-ти вишів України. Фінал змагань відбувся 25 листопада 2018 року.

Марта Мадій

Марта Мадій – студентка факультету філології спеціальності «Філологія (українська мова і література)» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника –  у 2019 році зайняла I-е місце у фінальному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка серед студентів закладів вищої освіти гуманітарного профілю.

Книголюби

Ростислав Грималюк

Ростислав Грималюк – студент-випускник п’ятого курсу стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету – отримав почесну відзнаку «Читач року 2018» у номінації «Найактивніший читач».

До фестивалю «Читач року» долучилось 64 бібліотеки закладів вищої освіти з різних регіонів України. Це дало можливість вивести його з університетського на всеукраїнський рівень.

На отримання почесних нагород фестивалю було номіновано 30 студентів, аспірантів та представників професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також 64 номінанти з інших університетських бібліотек.

Педагогіка

Ірина Стрельченко

Ірина Стрельченко студентка педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника цього 2020 року перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.

Ірина набрала найбільшу кількість балів – 96,2. Нагороджена дипломом І ступеня.

Економіка

Віталій Крамар

Віталій Крамар магістрант спеціальності «Економіка (Економічна кібернетика)» економічного факультету Прикарпатського університету цього року став  переможцем конкурсу в галузі «Економіка та управління».

Назва його роботи – «Models of analysis and forecasting of monetary policy parameters». Конкурсна робота отримала рейтинговий бал – 95. Загалом в цій галузі знань на конкурс надійшло 58  англомовних наукових робіт, з яких 3 отримали найвищі бали.

Медицина

Неля Гулей

Неля Гулей – студентка Івано-Франківського національного медичного університету – цього року перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з гігієни.

В олімпіаді взяв участь 31 студент із вищих медичних навчальних закладів Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя.

Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

Мистецтво

Христина Кіт

Христина Кіт – студентка-випускниця навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника – стала переможницею Х Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів “Україна квітуча 2018”.

Студентка отримала диплом I ступеня за розроблений авторський макет ландшафтного дизайну паркової частини міського озера міста Івано-Франківська.

Спорт

Олександр Шваб

Олександр Шваб – студент четвертого курсу Івано-Франківського національного медичного університету. Він – майстер спорту міжнародного класу. У 2019 році хлопець здобув  перемогу на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів.

Наш спортсмен боровся у ваговій категорії до 68 кг. У поштовху довгим циклом (дві гирі по 32 кг) він показав результат 53 підйоми і з великим відривом здобув перемогу.

Цього року у лютому, в Києві відбувся чемпіонат України серед студентів під егідою Міністерства освіти і науки України, де Олександр встановив новий рекорд України у ваговій категорії до 70 кг — 97 підйомів у поштовху довгим циклом (дві гирі по 24 кг).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Слово – не горобець: ТОП-10 сміливих заяв Марцінківа за час карантину

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X