ТОП-економіст Роман Шеремета розповів про можливість роботи в українському Уряді та свою допомогу Україні. ВІДЕО

У понеділок, 7 травня, в ІФНТУНГ відомий на весь світ український економіст Роман Шеремета розповів викладачам та студентам про можливості публікації у провідних міжнародних журналах, покращення рейтингу українських університетів та науки загалом.

Зокрема, науковець порадив не публікуватися в платних журналах та не засмучуватися, якщо вам відмовили у публікаціях. За його словами, в 90% випадків журнал відмовить вам в публікації, але потрібно докладати зусиль, бути наполегливим, щоб таке опублікувати свою статтю. Важливим є також вибір теми, оскільки хороша стаття починається з хорошої ідеї, яка має потенціал вплинути на науку та суспільство.

Загалом, присутні мали чудову можливість отримати цінну інформацію про те, як проводиться ранжування університетів у світі, що потрібно робити для того щоб підняти рейтинг університету, як налагодити систему стимулів, фінансування науки, та міжнародну співпрацю.

Роман Шеремета побажав студентам та молодим науковцям вчитися генерувати ідеї, саме тоді за них боротимуться кращі компанії світу. Він зазначив, що для досягнення успіху важливо бути відкритим до змін та не боятися ризиків.

По завершенню лекції Роман Шеремета дав коротке інтерв’ю виданню WestNews, в якому оцінив якість вітчизняної економічної освіти, а також розповів чи погодився б увійти до складу українського Уряду, якби надійшла така пропозиція, про свою допомогу Україні та співпрацю з РНБО.

Детальніше у сюжеті від WestNews:

До слова, Роман Шеремета став переможцем в опитуванні, в якому жителі Івано-Франківська обирали видатних людей для “Алеї відомих франківців”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Половину університетів України треба закрити, – Роман Шеремета. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.