WestNews.com.ua

ТОП подій 17-23 лютого в Івано-Франківську: презентації, виставки, концерти та прем’єри. АФІША

16.02.2020, 20:45  |  Автор:   Менів Андрій

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 17 по 23 лютого.

Презентація поетичної книги Віталія Бирчака “Тобі”

Дата/час: 16.02 – 18:00
Локація: Громадський ресторан “Urban Space 100”

Vitalii Byrchak— нове обличчя в українській літературі, журналіст, благодійник та найперше поет, вірші якого торкають найтонші струни людських душ. Резонують з внутрішніми вітрами і ритмами, не відпускають до останнього рядка. Книга “Тобі” – це своєрідне зізнання в коханні, любов у чистому її вигляді, зашифрована в поетичний код. Запрошуємо вас поринути в атмосферу лірики, ніжності, любові і музики! Музичний супровід— музикант Льоша Маркес ( гурт “Монополія”).

Фотовиставка Лілії Сенів “Казкові сни новонароджених”

Дата/час: 18.02, відкриття – 15:00; виставка діятиме до 03.03
Локація: Фортечна галерея “Бастіон”

Зйомка новонароджених – це мрія, яка стала реальністю. З 2017 року Лілія Сенів почала займатися улюбленою справою. Пройшла навчання у кращих фахівців, прослуховувала лекції неонатологів, педіатрів, консультантів з грудного вигодовування. Зйомка новонароджених – це, перш за все, безпека та комфорт немовлят, а вже потім безцінний спогад на все життя. За свою практику відзняла більше 140 неймовірних малюків. Кожна фотосесія це надзвичайно відповідальний, хвилюючий та захоплюючий процес. А результат завжди однаковий – щасливі обличчя батьків, рідних та близьких. Метою виставки є популяризація цього виду зйомки, показати усю чарівність новонароджених діток та цінність, унікальність таких кадрів. Адже часто через рутину, метушню та нові обов’язки ми пропускаємо найніжніший період своїх крихіток.

Виставка живопису Галини Петрової “Замріяне”

Дата/час: 18.02, відкриття – 16:00; виставка діятиме до 03.03
Локація: Фортечна галерея “Бастіон”

Галина Петрова – випускниця Львівського Державного Інституту фізичноі культури. Організація виставок українських художників у Лондоні поступово привела до навчання живопису в лондонській студії Ольги Браун. Роботи Галини сповнені кольору та оптимізму. Вона використовує мастихін для створення яскравих пейзажів, красивих квітів і абстрактних композицій. Її картини – вільні, енергійні з магічними кольоровими комбінаціями і цікавими текстурами, наповненими атмосферним світлом. Картини художниці, як живописні так і вишиті, знаходяться в приватних колекціях в Україні, Італії, США, Швеції, Іспанії, Англії, Литви, Франції, Словенії, Таіті та Росії.

Виставки “Так, Масарик” і “Оксамитова революція 1989 року”

Дата/час: 19.02 – поч.12:00
Локація: фойє головного корпусу ПНУ імені В. Стефаника (вул. Шевченка, 57).

Перша виставка, «Оксамитова революція», присвячена 30-тій річниці повалення комуністичного режиму в Чехословаччині. Вона представляє 60 фотографій 15-ти провідних чеських фотографів, які зафіксували яскраві моменти революційних подій 1989 року.

Друга виставка, «Так, Масарик», присвячена видатному чеському політичному і державному діячу, філософу, першому президенту Чехословаччини Томашу Гаррігу Масарику. Цього року виставка має особливе символічне значення, оскільки відзначатиметься 170-річчя від дня його народження.

Вечір поезії Майдану

Дата/час: 19.02 – 16:00
Локація: НД «Просвіта»

Поезія здатна знеболити або ж роз’ятрити, здатна повернути до переживань і вселити незламну віру. Дозвольте собі повернутися на Майдан, відчути його Словом і своєю вдячністю та молитвою згадати Героїв…

Благодійна вистава “БожеЯВільна”

Дата/час: 19.02 – 17:00
Локаця: Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк

Виставу влаштовують студенти ІФНМУ, учасники студентської організації EMSA. Організатор і режисер вистави — студентка шостого курсу медичного факультету Ірина Попович. Благодійна подія спрямована на збір коштів для студента ІФНМУ Артема Майбороди, який бореться з важким захворюванням головного мозку. Донедавна він знаходився в інституті нейрохірургії, а нині його перевели до клінічної лікарні «Феофанія». Наразі день лікування коштує 2200 грн, та лікарі кажуть, що скоро ціна значно зросте. Для Артема і його мами це дуже великі кошти, тому їм необхідна Ваша допомога.

Номер картки Приватбанку мами Артема: 4149499134837234 (Майборода Людмила Петрівна).

Проект «БожеЯВільна» присвячений шостій річниці трагічних подій на Майдані, пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Вечір українського слова з Богданом Томенчуком

Дата/час: 20.02 – 15:00
Місце проведення: Комунальний заклад позашкільної освіти “Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради”

В переддень Міжнародного дня рідної мови 20 лютого 2020 року о 15 год. у Центрі освітніх інновацій відбудеться творча зустріч голів методичних об’єднань ЗЗСО м. Івано-Франківська з Богданом Томенчуком, директором Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, поетом, публіцистом, лауреатом двох літературних премій мені В’ячеслава Чорновола та премії імені Івана Франка, кавалером ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, лауреатом премії імені Пантелеймона Куліша (2020).

Прем’єра “Усе про жінок” (16+)

Дата/час: 20.02 – 18:00
Локація: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок

«Все про жінок» – велика таємниця, яку розгадати просто нікому не вдалося. Хіба тільки жінкам.Драматург Миро Гавран спробував дещо натякнути нам про це, а Роман Братковський – втілити на сцені. Є думки, що вистава для жіночої аудиторії. І так, і ні.., – на особистісний прийом.

П’ять історій про жінок… різних, в одній виставі. Сентиментальні, драматичні і трохи кумедні ситуації дозволять краще пізнати загадковий внутрішній світ жінки, якій 3, 30, 42, 60 і 92 роки. Жінок, як, зрештою, чоловіків об’єднує… Але про це у виставі. Три акторки франківського театру ляльок Ірина Вихованець, Олена Семенькова та Катерина Тисяк розіграють п’ять новел, «одягнуть» п’ять характерів і будуть грати запропоноване життя своїх героїнь.

Львівське фортепіанне тріо

Дата/час: 20.02 – 18:30
Локація: Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк

Виконавці: Катерина Потеряєва, скрипка; Ольга Шутко, віолончель; Наталія Ревакович, фортепіано

У програмі: М. Скорик Речитативи і рендо; Л. Бетховен Фортепіанне тріо ре мажор тв. 70 №1;  В. Барвінський Фортепіанне тріо ля мінор. Ведуча концерту – Ольга Кожушок.

Показ віднайденої кінохроніки Галичини 1930х років

Дата/час: 21.02 – 18:00
Локація: Підземний перехід “Ваґабундо”

З ініціативи телерадіокомпанії “Вежа” в підземному переході “Ваґабундо” відбудеться показ віднайдених кінохронік Галичини, що вважались втраченими. Авторства Юліана Дороша та ймовірно Івана Яцентія. В рамках заходу відбудеться коротка лекція від Ірини Патрон про кіноспадщину Дороша та розповідь Олександра Дебича про пошуки цих кіноплівок у діаспорних архівах.

Концерт «CKLAD 2020»

Дата/час: 21.02 – 20:00
Локація: Pasage Gartenberg

Їхні кліпи збирають десятки мільйонів переглядів, sold-out по Україні та світу. Надзвичайно яскраві особистості в шоу-бізнесі.  Готові почути їхні імена? Це KYIVSTONER, 044Rose, Osman Starkov. Повірте, з ними ви точно не будете стояти осторонь. На новому CKLADi ви отримаєте порцію шаленого драйву і ще яскравіші емоції на все життя! Поспіши купити квиток, щоб потім не жалкувати.

Допрем’єрний показ за участю творчої групи фільму “Черкаси”

Дата/час: 23.02 – 16:00
Локація: Кінотеатр “Космос”

Запрошуємо на допрем’єрний показ української воєнної екшн-драми «Черкаси», заснованої на реальних подіях весни 2014 року! На показ завітає творча група фільму, тож не проґавте унікальної можливості одними з перших в Україні переглянути стрічку та поспілкуватись з її творцями.

«Черкаси» – український повнометражний художній фільм режисера Тимура Ященка. Однойменний мінний тральщик, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму, три тижні чинив опір ворогу і став єдиним з 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор.

Концерт «ДахаБраха»

Дата/час: 23.02 – 19:00
Локація: облмуздрамеатр

“ДахаБраха” – нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує Україну за кордоном. Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

The eye of the time / Ghost cities

Дата/час: 23.02 – 19:00
Локація: Підземний перехід “Ваґабундо”

Французький густий dark ambient з Нормандії та український медитативний no jazz з Києва. Все це – в супроводі не менш дивного відео-ряду – зустрінеться в одному просторі та в один час. 23 лютого, у Франківську. The eye of time – соло-проект французького музиканта Marc Euvrie. Багатошаровий експериментальний звук, мінімалістичні біти, сильний бас – це формула його музики, яка є химерною сумішшю темряви та надії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відкриється ресторація української кухні з малюнком Мотанки. ФОТО

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X