ТОП подій тижня в Івано-Франківську: “Pianoboy”, благодійна вистава, фестиваль вмінь та магія. АФІША

12.03.2019, 14:34  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

WestNews рекомендує кращі культурно-мистецькі події, що відбудуться в Івано-Франківську найближчого тижня, з 11 по 17 березня.

Вистава “Я божевільна”
Дата/час: 13 березня, 16:00
Локація: обласна філармонія

У середу в концертній залі івано-франківської обласної філармонії відбудеться благодійна вистава «БожеЯВільна». Вхід вільний. Виставу влаштовують студенти ІФНМУ, учасники зі студентської організації EMSA разом із талановитими викладачами не лише в галузі медицини, а також за участі молодіжного хору «Осанна». Організатор і режисер вистави — студентка п’ятого курсу медичного факультету Ірина Попович. Благодійна подія спрямована на збір коштів для закупівлі нового кювезу для івано-франківського пологового будинку. Дітки потребують нашої допомоги. Проект «БожеЯВільна» присвячений п’ятій річниці трагічних подій на Майдані, пам’яті Героїв Небесної Сотні та року сім’ї.

Концерт “Pianoбой”
Дата/час: 13 березня, 19:00
Локація: облмуздрамтеатр

У своєму великому весняному концерті Дмитро Шуров пообіцяв втілити всі свої досить амбітні плани по світу і шоу. У програмі – нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання – кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють. Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою – не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню кожен раз дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily – Фанські база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім’я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.

Виставка ілюстрацій Кіріла Кіріллова. Презентація видавництв
Дата/час: 14 березня, 18:00
Локація: облмуздрамтеатр

Від четверга у Підземному Переході Ваґабундо будуть постійно представлені два молоді, але від самого задуму унікальні видавництва, яким вдається не підніматись на успішні поверхи поверхового, займаючись затребуваним наперед, а навпаки, відкривати небачені, темні сторони такого некеровано-примхливого явища, як інтелектуальний попит. Презентація видавництв розпочнеться з відкриття виставки ілюстратора Кіріла Кіріллова. Саме його графічні трактування дозволяють проникненню в тексти стати глибшим, точнішим, боліснішим – тобто співучаснішим. Монохромні малюнки насичені настільки витонченою плоттю, ніби зроблені з прозорих папілярних ліній, доведених до абсолюту містичної впорядкованості. Автор якби взяв і втрутився в недоступне, щоб дефрагментувати природню нефігуративність. Як результат – всі мобілізовані лінії наділені бездоганним чуттям одна одної, точні й стрімкі – тобто хотілось би стрімити, як вони народжуються.

“Ілюзія Обману”
Дата/час: 14 березня, 19:00
Локація: обласна філармонія

Феєричне шоу у виконанні Олександра Шимко! Фокусник -ілюзіоніст, відомий на весь світ своїми унікальними здібностями. Єдина людина у світі яка робить лівітацію зі скакалкою. 10 років працював у Нью-Йорку, 4 роки у всесвітньо відомому цирку в Китаю. Фіналіст шоу «Україна має талант». У репертуарі Олександра Шимка є фокуси, які досі не розгадані і поясненню не підлягають. Максимальна взаємодія з глядачами. Олександр обіцяє кожного навчити фокусу і одного з глядачів змусить літати.

Фестиваль вмінь \ SkillSharing
Дата/час: 16 березня, 11:00 
Локація: Вільний простір “ВДОМА”

8 годин тренінгів та майстер-класів для всіх – дітей та дорослих. На перший погляд. А насправді – відкриття нових талантів, знайомства з неймовірними людьми, чесні відгуки, фантастичний заряд позитива і розуміння, куди рухатись далі. Бізнес-тематики, малювання, масажі, хенд-мейд, танці, вирізання, мови та культури, мода та допомога тваринам та рослинам – ми багато про що подумали і багато кого запросили, але шукаємо ще людей з потенціалом. 

Єгор Грушин “Неокласика”
Дата/час: 17 березня, 19:00
Локація: обласна філармонія

Довгоочікуваний концерт Єгора Грушина в Івано-Франківську. Після річної перерви композитор повертається до Івано-Франківська, щоб зіграти концерт у супроводі струнних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРАСИВІ ТА УСПІШНІ: ТОП-10 СПОРТСМЕНОК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X