WestNews.com.ua

Тотал нюд: Олена Зеленська відвідала музей у Відні. ФОТО

16.09.2020, 19:55  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Перша леді України Олена Зеленська разом з чоловіком Володимиром Зеленським взяли участь в урочистій презентації українськомовного аудіогіда в Музеї історії мистецтв у Відні. Аудіогід для віденського музею було створено в межах ініціативи першої леді з поширення української мови у світі.

Світлини з цієї події Олена опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

“У мене сьогодні свято. Ми додали ще одну перлину культурної спадщини до нашого намиста українських аудіогідів! Я завжди тішуся, коли бачу, що відвідувачі музеїв світу можуть прослухати екскурсію рідною українською мовою. І відсьогодні ще одна світова культурна скарбниця – віденський Музей історії мистецтв – зможе вітати своїх гостей українською. Як привітала нас з Володимиром.

Дехто може сказати, що під час пандемії українці не мають змоги подорожувати, тож навіщо було робити це зараз. Я відповім: такі часи треба використовувати для підготовки “домашніх завдань”. Ми разом з керівництвом музею, разом з нашим посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід, аби, коли пандемія нарешті закінчиться, українці змогли відкрити для себе віденський Музей історії мистецтв рідною мовою”, – написала під фото Зеленська.

Перша леді України одягла в музей стильний діловий костюм верблюжого кольору, який складався з жакету оверсайз та широких штанів зі стрілками, такого самого кольору топ та білі туфлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перед виборами адресу голосування змінило понад 92 тис. громадян, – КВУ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X