WestNews.com.ua

Трагедія в горах: в Карпатах внаслідок сходження снігової лавини загинув турист

26.01.2019, 15:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Ввечері 25 січня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту в районі гори Стіг, Рахівського району, що на Закарпатті, зійшла лавина в яку потрапили троє осіб.

Двом туристам вдалося вибратися з лавини, один, на жаль, загинув. Всі туристи є мешканцями міста Києва 1990 років народження, інформує WestNews із посиланням на Управління ДСНС в Україні.

Як з’ясувалось, туристи попередньо дізнавались в рятувальників про погодні умови в тій місцевості, рівень лавинної небезпеки та можливість виходу туристичним маршрутом.

У відповідь, фахівці ДСНС заборонили їм виходити у Карпати та рекомендували дочекатись покращення погодних умов. Однак ті, знехтували порадами досвідчених та вирушили туристичним маршрутом до гірського озера Геришаска на полонину Ярошеска в районі гори Стіг Рахівського району.

За словами потерпілих, близько 17:00 24 січня їх накрило сніговою лавиною. Двом з них вдалось відкопаись з-під шару снігу і вони відкопали свого товариша, однак, він вже був без ознак життя.

У зв’язку із темною порою доби, вони вирішили переночувати в  горах, а зранку повернутись до населеного пункту та розповісти про цей факт відповідним службам. Адже самостійно транспортувати загиблого, через брак технічних засобів не виявлялось можливим.

Наразі у цю місцевість направлена  пошуково-рятувальна група для транспортування тіла.

Нагадаємо, в гірських районах Прикарпатті iснує загроза зсувів снігу на дороги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпечні гори: рятувальники шукали в Карпатах іноземного туриста

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X